Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Piękny efekt od niechcenia, czyli letni makijaż Dr Irena Eris Provoke krok po kroku

3 lipca 2014, 08:23
Laguna i lśniący piasek. Niebo i plaża. Niebieski i piaskowy. Lazurowy i żółtozłoty. Właśnie te kolory marka wybrała jako wiodące w palecie letniego makijażu. Jak wykonać makijaż z niebieskościami lub lazurem w roli głównej? Przede wszystkim… od niechcenia. Wakacje to nie czas na precyzję. Plamą błękitnego lub lazurowego cienia pokrywamy ruchomą powiekę, potem łączymy go z odrobiną jasnozłotego lub żółtego. Do tego jeszcze wodoodporna maskara AMAZING LASHES MASCARA. I niebieska kredka do oczu AUTOMATIC EYE PENCIL - sapphire N° 5E wzdłuż linii rzęsy a kolor powieki wyjdzie na pierwszy plan i oko znajdzie się w centrum zainteresowania.
Laguna i lśniący piasek. Niebo i plaża. Niebieski i piaskowy. Lazurowy i żółtozłoty. Właśnie te kolory marka wybrała jako wiodące w palecie letniego makijażu. Jak wykonać makijaż z niebieskościami lub lazurem w roli głównej? Przede wszystkim… od niechcenia. Wakacje to nie czas na precyzję. Plamą błękitnego lub lazurowego cienia pokrywamy ruchomą powiekę, potem łączymy go z odrobiną jasnozłotego lub żółtego. Do tego jeszcze wodoodporna maskara AMAZING LASHES MASCARA. I niebieska kredka do oczu AUTOMATIC EYE PENCIL - sapphire N° 5E wzdłuż linii rzęsy a kolor powieki wyjdzie na pierwszy plan i oko znajdzie się w centrum zainteresowania. / Media
Błękit i biel, lazur i pastelowy żółty to najgorętsze kolory lata. Idealne na wakacje, świetnie komponują się z pogodnym niebem, przywodzą na myśl różne odcienie morza i piasku z egzotycznej plaży. Idealnie pasują do letniej opalenizny.
Reklama
Reklama
Tematy:
makijąż makijaż lato 2014 Dr Irena Eris PROVOKE uroda uroda kobiety

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama