Reklama
Warszawa
Reklama

Oprawa osobowości na wyjątkowy dzień: makijaż ślubny 2014. Porady i trendy

9 czerwca 2014, 18:36
Przemyśl i przetestuj! W makijażu ślubnym najważniejsze jest to, aby był on dopasowany do panny młodej – powinien odzwierciedlać jej temperament. To nasza osobowość ma być kluczem do znalezienia „idealnego” makijażu. Romantyczka może postawić na coś delikatnego, subtelnego, rozświetlonego. Kobieta kochająca podkreślać swoje atuty i kobiecość może wybrać coś bardziej wyrafinowanego i glamour. Przebojowe, „zwariowane” dziewczyny świetnie odnajdą się w looku zaczerpniętym z aktualnych trendów na multikolor oraz neon. Warto jednak makijaż ślubny dobrze wcześniej przemyśleć oraz przetestować kilka jego wersji oraz technik i kolorów – być może któryś z rodzajów makijażu jest dla nas stworzony!
Przemyśl i przetestuj! W makijażu ślubnym najważniejsze jest to, aby był on dopasowany do panny młodej – powinien odzwierciedlać jej temperament. To nasza osobowość ma być kluczem do znalezienia „idealnego” makijażu. Romantyczka może postawić na coś delikatnego, subtelnego, rozświetlonego. Kobieta kochająca podkreślać swoje atuty i kobiecość może wybrać coś bardziej wyrafinowanego i glamour. Przebojowe, „zwariowane” dziewczyny świetnie odnajdą się w looku zaczerpniętym z aktualnych trendów na multikolor oraz neon. Warto jednak makijaż ślubny dobrze wcześniej przemyśleć oraz przetestować kilka jego wersji oraz technik i kolorów – być może któryś z rodzajów makijażu jest dla nas stworzony! / Shutterstock
Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów stylizacji panny młodej, która musi wyglądać przepięknie w wielu sytuacjach i przy różnym świetle. Warto więc przy jego wykonywaniu wziąć pod uwagę aspekt upiększający, korygujący oraz fotograficzny. Jak wykonać idealny make up, aby był on dopasowany do naszej osobowości, stroju i urody doradza Ania Galińska, Mistrz Makijażu Sephora i blogerka blogmakijaz.pl.
Reklama
Reklama
Tematy:
makijaż ślubny 2014 makijaż ślubny uroda makijąż uroda kobiety

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • off
    2014-06-09 21:46:31
    darmowa instrukcja jak zrobić z siebie w "ten dzień" idiotkę: patrz plastikową bezę
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama