Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej rzetelnych dziennikarek. Jest także zdobywczynią wielu prestiżowych nagród związanych z wykonywanym przez nią zawodem. Jakiś czas temu w wywiadzie z dziennikarzami "Na Żywo" wyjawiła, jak dba o swój wygląd.

Reklama

Grażyna Torbicka zdradziła przepis na młody wygląd. Oto jej triki

W wywiadzie Torbicka wyznała, że najprawdopodobniej sylwetkę odziedziczyła po ojcu. Dodała również, że nie ćwiczy regularnie, a jedynie chodzi na spacery ze swoim czworonogiem. Grażyna wyznała, iż nie wierzy w drogocenną moc drogich kosmetyków. Swoją rutynę pielęgnacyjną ma taką samą od lat.

"Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami, dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem. Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików" - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Na Żywo".

Grażyna Torbicka może zmieniać stroje i fryzury, ale nieodmiennie zachwyca urodą i klasą / AKPA

Z kolei w rozmowie z dziennikarzami "Twojego Stylu" gwiazda telewizji wyznała, że od lat korzysta z małej ilości kosmetyków, a także unika mocnych makijaży. 64-latka stawia na naturalność. W jej codziennej pielęgnacji nie może jednak zabraknąć dobrego kremu nawilżającego.

"Dobre nawilżenie skóry to jest słowo klucz. Używam lekkich kremów o lekkiej konsystencji i przebadanej skuteczności. Staram się też pamiętać o piciu dużej ilości wody. To ma ogromne znaczenie dla jędrności skóry" - przyznała Torbicka.

Trwa ładowanie wpisu

Dieta Grażyny Torbickiej - to dzięki niej zachowuje piękną sylwetkę

Torbicka jednak dodała, że jedzenie ma dla niej duże znaczenie. Dziennikarka bardzo lubi dietę śródziemnomorską, gdzie znajduje się dużo warzyw i owoców.

"Zwracam natomiast uwagę na ilość porcji na talerzu, nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru" - dodała Torbicka.

Grażyna Torbicka na gali Telekamery 2013 / AKPA