1. Codzienna pielęgnacja skóry

Reklama

Piękna, nawilżona, naturalnie błyszcząca skóra jest marzeniem każdej kobiety. Dlatego regularne oczyszczanie twarzy, nakładanie maseczek, aplikacja kremu pod oczy oraz nawilżającego na całą twarz, a także peelingi są podstawą codziennej pielęgnacji twarzy.

- Oczyszczanie skóry - jest jednym z najważniejszych elementów dbania o siebie. Kurz, warstwy makijażu i brud zanieczyszczają skórę i nie pozwalają jej się zregenerować. Dlatego codzienne oczyszczanie skóry, zarówno rano, jak i wieczorem, jest bardzo istotne w utrzymaniu jej naturalnej równowagi. Po oczyszczeniu dobrze także nałożyć na twarz maseczkę, co najmniej 2 razy w tygodniu.

- Peeling. Peeling jest obowiązkowym elementem pielęgnacji skóry co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu. Należy jednak zauważyć, że złuszczanie skóry musi być skuteczne, ale jej nie uszkodzić. Dlatego do peelingu wybierz produkty, które oczyszczają i zmiękczają skórę, zachowując przy tym jej naturalną równowagę.

- Nawilżenie. Po dokładnym oczyszczeniu skóry kolejnym, niezbędnym krokiem jest jej nawilżenie. Aby nawilżyć i odżywić skórę, należy codziennie aplikować krem zarówno na dzień, jak i na noc, w niewielkiej ilości, lekkimi masującymi i wklepującymi ruchami.

2. Dzienny makijaż w 5 minut

Reklama

Kolejnym etapem na drodze do piękniejszej ja każdego dnia, jest szybki, lekki makijaż, który podkreśli Twoją naturalną urodę i w dyskretny sposób ukryje niedoskonałości cery. Sprawi, że poczujesz się pewniejsza siebie, a zajmie Ci tylko 5 minut dziennie.

- 1 minuta. Rozczesz brwi specjalną szczoteczką i lekko zaakcentuj je kredką do brwi, która idealnie uzupełni Twój dzienny makijaż.

- 2 minuta. Lekkim ruchem nałóż beżowy cień szerokim pędzlem. Beżowy cień jest uniwersalnym kosmetykiem, który podkreśli Twoje spojrzenie.

- 3 minuta. Intensywnie wytuszuj rzęsy maskarą o kolagenowej formule z ultra-czarnymi pigmentami, która wydłuża, rozdziela i stylizuje rzęsy.

- 4 minuta. Na policzki nałóż róż, który nada świeżości Twojemu lokowi.

- 5 minuta. Nie zapomnij o ustach! Użyj trwałej matowej szminki, która wytrzyma Twoje dynamiczne tempo życia i pomoże Ci zapomnieć o poprawieniu makijażu w ciągu dnia.

Te proste sztuczki pomogą Ci codziennie ładnie wyglądać, przy niewielkim nakładzie pracy i czasu.

3. Zadbane włosy

Kolejnym ważnym elementem codziennego rytuału dbania o siebie są zadbane zdrowe włosy, które zawsze przyciągają uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Z tego powodu nie należy zapominać o ich kompleksowej pielęgnacji, która intensywnie regeneruje włosy, chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury i czynników zewnętrznych, które napotykamy każdego dnia. Regularne kremowanie włosów i aplikowanie odżywki zapewnią zarówno ich odżywienie, jak i dodatkową ochronę. Poza tym musisz zadbać o ich piękny głęboki kolor. Do koloryzacji włosów wybieraj farbę, która zawiera olejki roślinne w odżywce, dzięki czemu będziesz miała jedwabiście miękkie i lśniące włosy.

Zastosuj to, co dobre! / Media