Nie każdy cellulit jest taki sam. Poznaj wroga, żeby go pokonać

| Aktualizacja:

W początkowej fazie cellulitu nie widać, później ma postać wgłębień w skórze, a w zaawansowane formie – guzków i stwardnień. Jego przyczyną są zaburzenia w mikrokrążeniu. W zależności od tego, na jakim etapie jest choroba, lekarze medycyny estetycznej proponują różne zabiegi – od endermologii czy karboksyterapii, poprzez falę uderzeniową, aż po mezoterapię czy lipolizę iniekcyjną.

wróć do artykułu
 • ~ymca
  (2015-06-17 23:36)
  fajna pupcia moj numer... :-)
 • ~Sara ko
  (2015-06-18 21:52)
  Endermologia LPG daje bardzo dobre rezultaty podobnie jak zabiegi Icoon Tylko nieliczne kliniki w Polsce mają obydwie technologie zresztą tego samego konstruktora.Według mojej opinii najlepsze efekty daje też Med 2 Contour medical z zassaniem dużo lepsze niż fala uderzeniowa trwale usuwa tłuszcz jak odssysanie bez skalpela i całkowicie usuwa cellulit.Ja straciłam w udach po 6 zabiegach z 61 cm na 55,5 tylko trzeba pic dużo wody i przez 2-3 dni po zabiegu nie jeść tłusto aby organizm wydalił rozbity tłuszcz.
 • ~Agnieszka Feifer
  (2015-10-19 16:32)
  ypowym zjawiskiem obserwowanym w miarę przypływu lat jest utrata elastyczności skóry, a u kobiet w każdym wieku obserwuje się pojawianie cellulitu na udach, pośladkach oraz ramionach. „Pomarańczowa skórka” dotyka ponad 80% kobiet / mówi się nawet o 90%.
  Istnieją jednak sposoby, aby im zaradzić. Powiem więcej- na rynku dostępne są środki zapobiegające powstaniu „pomarańczowej skórki”. Mam tu na myśli falę uderzeniową i jej niezwykłą skuteczność potwierdzoną licznymi badaniami naukowymi oraz szczęściem rzeszy kobiet.
  Dzięki zastosowaniu fali uderzeniowej, tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu, natomiast zmniejszeniu ulega obwód ciała, który poddany został terapii. Co więcej, skóra ulega napięciu i odmłodzeniu.
  Warto jednak trafić w dobre ręce prawdziwych specjalistów. Takimi są np. fizjoterapeuci z Instytut Urody New Look :)
  Jak długo trzeba czekać na efekt? Otóż, jest to zależne od indywidualnych czynników. Fizjoterapeuci z New Look, po obejrzeniu skóry mogą sprecyzować czas, który jest potrzebny do osiągnięcia pierwszych skutków terapii. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsze efekty obserwują oni już po czterech sesjach, czyli po 4 tygodniach. To naprawdę skuteczny zabieg, którego efekty widoczne są w tak szybkim czasie.

Może zainteresować Cię też: