Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

6 supermodnych fryzur na letnie szaleństwa

29 czerwca 2015, 08:52
Wakacje to doskonała okazja nie tylko do spędzenia czasu ze swoimi znajomymi na plenerowych eventach, ale również do poeksperymentowania ze swoją fryzurą! - Wystarczy trochę odwagi, odpowiednia inspiracja i produkty do stylizacji, aby we wrześniu z szerokim uśmiechem wspominać minione wakacje – przekonuje Jurek Zielonka. - Długie i jasne włosy będą idealnym dodatkiem, do każdej stylizacji w stylu boho. Układając je, możesz postawić na idealne wygładzenie albo, jeśli wolisz „niedbałe” fryzury, delikatne fale. Ich wykonanie nie zajmie Ci dużo czasu, ale na pewno zrobią wrażenie dopracowanych – radzi ekspert Indola.
Wakacje to doskonała okazja nie tylko do spędzenia czasu ze swoimi znajomymi na plenerowych eventach, ale również do poeksperymentowania ze swoją fryzurą! - Wystarczy trochę odwagi, odpowiednia inspiracja i produkty do stylizacji, aby we wrześniu z szerokim uśmiechem wspominać minione wakacje – przekonuje Jurek Zielonka. - Długie i jasne włosy będą idealnym dodatkiem, do każdej stylizacji w stylu boho. Układając je, możesz postawić na idealne wygładzenie albo, jeśli wolisz „niedbałe” fryzury, delikatne fale. Ich wykonanie nie zajmie Ci dużo czasu, ale na pewno zrobią wrażenie dopracowanych – radzi ekspert Indola. / Media
Lato to czas plenerowych festiwali i koncertów, podczas których oprócz dobrej zabawy liczy się również… odpowiednia stylizacja! Na jakie fryzury postawić w nadchodzącym sezonie? Podpowiada stylista marki Indola – Jerzy Zielonka.
Reklama
Reklama
Tematy:
modne fryzury lato 2015 fryzura włosy uroda kobiety uroda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama