Elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy jest wodoodporna i może być używana z innymi kosmetykami o właściwościach oczyszczających.

Reklama

Szczoteczka ta posiada dwie prędkości, ale również czasomierz. Ponieważ przypomina nam o zmianie miejsca partii twarzy, kiedy mamy zaprzestać oczyszczania. Szczoteczka zawiera różne głowice. Głowice do cery wrażliwej, do cery normalnej, ale również tłustej. Te głowice w bardzo perfekcyjny sposób oczyszczają twarz. Zostało udowodnione, że dziesięć razy lepiej oczyszcza twarz szczoteczka, aniżeli własne dłonie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Paweł Borkowski, wizażysta marki Douglas.

Podobne funkcje do szczoteczki oczyszczającej spełnia ściereczka do twarzy. Można ją stosować do demakijażu.

Jest to produkt, który został stworzony z myślą o szybkim i skutecznym oczyszczeniu twarzy. Można go porównać do białej rękawicy, bo jest to ściereczka, która jest w kolorze białym. Ściereczkę charakteryzują dwa elementy. Pierwszy, to ściereczka mokra, kiedy ona jest bardzo miękka i właśnie w tym momencie oczyszczamy sobie twarz. Natomiast drugi element to jest ściereczka sucha, twarda jak kamień, przez co nie osadza się na niej żadna bakteria, co zapewnia nam na pewno perfekcyjne oczyszczanie twarzy i niemnożenie się bakterii na samej skórze – mówi Paweł Borkowski.