Młodsze spojrzenie w kilka minut

Reklama

Wystarczy kilka minut, aby pozbyć się zmęczonego wyrazu twarzy powodowanego przez cienie i tzw. worki pod oczami. Zabieg Redensity II to innowacyjna formuła dedykowana delikatnym okolicom oka. Polega na iniekcji lekkiego żelu zawierającego usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks odnawiający skórę złożony z aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i witaminy B6. Preparat wzbogacony został o lidokainę – substancję znieczulającą. Zabieg trwa kilka minut, nie wymaga przygotowań i jest praktycznie bezbolesny. Po wyjściu z gabinetu możemy bez obaw wrócić do codziennych zajęć. Procedura żelu została stworzona w taki sposób, że powoduje on zmniejszony nacisk na tkankę i tym samym redukuje ryzyko powstania obrzęku.

Redensity II to propozycja dla kobiet i mężczyzn z podkrążonymi, zmęczonymi oczami. Efekt w postaci zwiększonej sprężystości oraz elastyczności skóry pojawia się niemal natychmiast po zabiegu, z czasem dochodzi także do rozjaśnienia okolicy pod okiem – mówi dr Małgorzata Ornatowska z Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea w Krakowie.

Rezultaty ekspresowego zabiegu utrzymują się nawet przez rok.

"Light feeling" po wakacjach

Reklama

Szybkim sposobem na odmłodzenie i poprawę wyglądu – np. przed ważną uroczystością – jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Redensity I. Żel stworzony na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleksu odnawiającego skórę przywraca jej odpowiedni poziom nawilżenia, prawidłową gęstość, a także równomierny koloryt. Iniekcję można wykonać na dowolnym obszarze ciała – na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach.

Reklama

Cała procedura składa się z trzech sesji wykonywanych co trzy tygodnie. Dodatkowo możemy ją połączyć z wypełnieniem zmarszczek. Jest to również dobra propozycja, jeśli chcemy zregenerować skórę po letnim urlopie i dłuższej ekspozycji na słońce – zaleca dr Małgorzata Ornatowska.

Komfortowy zabieg jest niezwykle szybki, a jego efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Piękna w kwadrans? To możliwe!

Tak zwane zabiegi lunchowe nie zabierają nam dużo czasu, a ich efekty są zdumiewające. Rezultatem kilkunastu minut i jednorazowej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej może być nie tylko wewnętrzna odnowa skóry, ale także widoczna poprawa owalu twarzy czy wyraźne wygładzenie zmarszczek.

Preparaty na bazie biodegradowalnego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, jak np. Teosyal Ultra Deep czy Teosyal Global Action, pozwalają na przeprowadzenie kompleksowych zabiegów modelujących lub wypełniających tkanki. W efekcie możemy pozbyć się ubytków objętości, wyrównać kontur twarzy i wypełnić nawet głębokie zmarszczki oraz nieestetyczne bruzdy. Czas zabiegu uzależniony jest od rozległości obszaru ciała, jednak nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, a efekty widoczne są niemal zaraz po zejściu z fotela – zapewnia dr Ornatowska. – Dzięki temu, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry, zabiegi z jego wykorzystaniem są bezpieczne i pozbawione jakichkolwiek skutków ubocznych. To m.in. dlatego po zakończonej sesji w gabinecie możemy bez obaw wrócić do pracy czy innych zajęć – dodaje.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!