Artystka przyznaje, że estetyczny manicure powinien być wizytówką każdej kobiety. A jeśli nie stać nas na wizyty w drogim salonie, Lady Gaga zachęca do samodzielnego dbania o paznokcie, przyznaje jednocześnie, że może to być doskonałe hobby. Szczególnie, że od trzech sezonów wymyślne wzory i zdobienia na paznokciach są równie istotnym elementem wizerunku, co torebka od znanego projektanta.

Reklama

- Uważam, że każda kobieta, bez względu na to, jak jest ubrana, powinna mieć zadbane paznokcie i nienagannie zrobiony manicure. Wiem, że może wydawać się to trudne i czasochłonne. Ale jeśli stanie się to kobiecym nawykiem, który wykonujemy systematycznie, nie ma w tym nic trudnego. Może to być miły zwyczaj poświęcania sobie uwagi, tak jak wypicie porannej kawy i przeczytanie gazety. Ta chwila jest zarezerwowana tylko dla ciebie - przekonuje Gaga. - Ponadto, jeśli nie masz pieniędzy, żeby wybrać się do salonu, można to zrobić samodzielnie w domu - dodaje.

Gaga podkreśla również, że manicure to doskonały sposób na wyrażenie siebie i swojej osobowości, który jest zdecydowanie bardziej subtelny od krzykliwych kreacji.

Może się okazać, że to właśnie linia produktów do pielęgnacji paznokci będzie kolejnym krokiem do podbicia branży kosmetycznej.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!