6:00

Reklama

Złap za swoją matę do jogi, żeby zyskać dobre samopoczucie i przejrzystość myślenia. Im dłużej ćwiczysz, tym bardziej jesteś spokojna w ciągu dnia.

7:00

Zjedz bogate w błonnik śniadanie, a dłużej będziesz czuć się najedzona. Spróbuj zjadać przynajmniej dziesięć gramów błonnika dziennie.

8:00

Spraw, aby twój podkład dłużej utrzymał się na skórze, utrwalając go pudrem naniesionym przy pomocy gąbeczki.

Spraw, aby twój makijaż oka był bardziej długotrwały, wybierając długotrwałe kremowe cienie do powiek, żelowe kredki do powiek i tusze do rzęs, które zostały tak opracowane, aby były odporne na rozmazywanie i wilgoć.

Aby twój róż dłużej się utrzymywał, nałóż warstwy różnych formuł – spróbuj róż w pudrze nałożyć na róż w kremie.

9:00

Zamiast drugiej filiżanki kawy, pobudź się koktajlem proteinowym. Wymieszaj proszek witaminowo-mineralny, aby na dłużej zapewnić sobie energię.

12:00

Poświęć przynajmniej 20 minut na zjedzenie lunchu. Przeżuwaj każdy kęs dłużej, a najesz się mniejszą ilością.

15:00

Pokonaj popołudniowy spadek formy przy pomocy garści migdałów i szybkiej przechadzki wokół budynku. Pobudzisz w ten sposób produkcję endorfin i będziesz w stanie dłużej się skupić.

17:00

Plany po pracy? Podkreśl swój codzienny makijaż przy pomocy pomadki w odważnym kolorze. Aby kolor dłużej utrzymał się na ustach, przed nałożeniem pomadki wypełnij wargi konturówką.
Koktajle