Marta Jarosz: Wraz z nowym rokiem wiele kobiet postanawia, że zadba o sylwetkę. Na czym przede wszystkim powinny się skupić panie, którym zależy na zgubieniu zbędnych kilogramów lub wymodelowaniu figury ?

Reklama

Marta Szymczak, BodyConcept: Osoby zdecydowane pozbyć się zbędnych kilogramów przede wszystkim nie powinny liczyć na cud i poddawać się katorżniczym krótkotrwałym dietom i wycieńczającym treningom, które skutkują najczęściej rozczarowaniem i efektem jo-jo. Najskuteczniejsze i najsensowniejsze podejście to przemyślany, kompleksowy pomysł nie tylko na schudnięcie, ale i co się z tym wiąże odzyskanie dobrego humoru na co dzień, mniejsza zadyszka na schodach, zwiększone libido, lepsze samopoczucie oraz wyniki badań, oddalenie zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi: cukrzyca, żylaki, choroby kręgosłupa.

Aby zgubić zbędne kilogramy na dłużej, należy działać dłużej, dać ciału odrobinę czasu na zmiany. Nie zachęcamy do jednorazowych akcji, zrywów serca, ciała i portfela w wiosennej panice przed latem. Oczywiście mamy w swojej ofercie zabiegi, które pozwalają na zgubienie kilku centymetrów w obwodzie już po pierwszej, godzinnej wizycie w salonie, ale przede wszystkim zachęcamy jednak do korzystania z całego systemu dbania o siebie poprzez zabiegi w Miesięcznym Abonamencie i wprowadzeniu do swojego planu dnia kilku podstawowych przykazań żywieniowych. Efekt gwarantowany.

Większość pań - słusznie czy nie - ma konkretne zarzuty co do swojego wyglądu: „tu chciałabym kilka centymetrów mniej, tu ujędrnić, tam wyszczuplić, a jeszcze gdzie indziej pozbyć się uciążliwego cellulitu”. Regularność i konsekwencja są kluczem do sukcesu, a to jest bardzo trudne.

Media

Czy możliwe jest schudnięcie bez podjęcia aktywności fizycznej?

Tak. W naszym salonie mamy na to kilka różnych sposobów. Nasze klientki już po pierwszym miesiącu stosowania zabiegów odnotowały spadek wagi i obwodów nawet o 5 cm i nawet 1,5 kg po pojedynczych zabiegach intensywnych, nie wprowadzając innych zmian stylu życia! Nic dziwnego, gdyż program Esthetical Gym dobrany indywidualnie do potrzeb każdej klientki powoduje rozpuszczanie i redukowanie komórek tłuszczowych, cellulitowych i obrzęków. Działamy na mięśnie, tkanki podskórne, skórę, układ limfatyczny co daje efekt widocznych miejscowych zmian, jak i korzystnie wpływa na cały organizm, który otwiera się na pozytywne zmiany i żywo na nie reaguje. Stąd często spektakularne efekty, które w połączeniu z aktywnym trybem życia będą jeszcze bardziej widoczne.Czy istnieje w tej kwestii jakieś rozwiązanie dla wyjątkowo leniwych osób?

Tak, my mamy takie rozwiązanie dla osób, które nie lubią wysiłku fizycznego, potu i znoju ćwiczeń lub mają przeciwwskazania ćwiczeń na siłowni lub fitnessu. Proponujemy wizytę w salonie 2 razy w tygodniu i każdorazowo odbycie pełnowartościowych 3 zabiegów na ciało i twarz w ciągu zaledwie jednej godziny. W ramach abonamentu klienci korzystają z serii zabiegów 8 razy w ciągu miesiąca. Taka koncepcja i częstotliwość zabiegów pozwala korzystać z Esthetical Gym przez cały rok, bez nudy i uszczerbku na czasie dla rodziny, domu, przyjaciół czy pracy.

Jaka jest gwarancja skuteczności takich zabiegów jak odchudzanie elektrodami czy presoterapia?

Elektrostymulacja na ciało i twarz czy uwielbiana presoterapia, obok termoterapii, termolipolizy i krioterapii to zabiegi składające się na 4 różne programy miesięczne EG. Programy dobierane są indywidualnie w różnych kombinacjach w zależności od problemu i preferencji klientek. Skuteczność tych zabiegów stosowanych regularnie jest porównywalna do średnio intensywnych ćwiczenia na siłowni, basenie czy aerobiku. Jednak ćwiczenia na siłowni nie zawsze kończymy drenażem limfatycznym, dlatego wiele naszych klientek osiąga rezultaty już po pierwszym miesiącu korzystania z EG, a standardowo widoczne efekty pojawiają się po 2-3 miesiącach regularnych tradycyjnych „ćwiczeń estetycznych”. Często dodatkowym plusem stosowania naszych zabiegów jest zdecydowana poprawa problemów krążeniowych, „ciężkich nóg”, a nawet rozjaśnienie cieni pod oczami co jest wynikiem poprawy krążenia i odtrucia organizmu.

Media

Czy dadzą one upragniony efekt, jeśli będą stosowane „samodzielnie”, czy należy je raczej traktować jako uzupełnienie tradycyjnych metod zrzucania wagi?

Nie traktujemy samych zabiegów jako remedium na wszystkie problemy klientek. Większość problemów ze skórą nadwagą, cellulitem, brakiem jędrności ma swoje przyczyny w trybie i tempie życia, odżywianiu, genetyce. Aby rozprawić się z problemami na zewnątrz, należy zajrzeć do wewnątrz naszego ciała i przeanalizować jak możemy mu kompleksowo pomóc, aby pozytywne efekty naszych zabiegów nie były jedynie widzialne, ale również odczuwalne na w życiu codziennym oraz utrzymały się dłużej. Skupiamy się na diecie klientek, zapraszając do spotkania z dietetykiem i wprowadzenia diety lub jej elementów sprzyjających poprawie funkcjonowania całego ciała i umysłu. Proponujemy kompleksowe programy łączące zabiegi miesięczne i intensywne dla jeszcze skuteczniejszego modelowania sylwetki. Nasze zabiegi to również relaks sprzyjający regeneracji i odnowie, klienci mogą oderwać na trochę od problemów życia codziennego i zdystansować się do spraw codziennych, co ma niebagatelne znaczenie dla skuteczności i codziennej motywacji.

Jak długo musimy czekać na efekty polecanych przez Państwa zabiegi i jaki jest ich orientacyjny koszt?

Cały pakiet miesięczny 24 zabiegów na ciało i twarz to koszt 299 zł. Efekty zabiegów widoczne są już po pierwszym miesiącu ich stosowania. Zabiegi intensywne to zabiegi, których efekty widać bezpośrednio po zabiegu, ich koszt waha się od 120 do 300 zł. Powinny one być stosowane w serii, a zakup pakietu to znacznie niższy koszt jednostkowy zabiegu.

Dziękuję za rozmowę.