Aelia Beauty oferuje bogaty wybór perfum i markowych kosmetyków, m.in. Chanel, Dior, Biotherm, Clinique, Gucci, Bulgari, Burberry, L'Oreal, AA Prestige, Boss czy Givenchy.

Reklama

Perfumeria znajduje się w Terminalu A na poziomie przylotów (strefa 1). Sklep będzie czynny w godzinach od 6 do 22. To już czwarty lokal Aelia Duty Free na Lotnisku Chopina. W strefie pasażerskiej znajdują się dwa sklepy z tradycyjnym asortymentem duty free oraz Your Fashion Store, czyli sklep z ubraniami uznanych na całym świecie marek.

Wzorem dla rozwoju strefy komercyjnej na Lotnisku Chopina są największe porty lotnicze na świecie. Portal Cheapflights.co.uk stworzył ranking 10 lotnisk z najlepszą ofertą handlową. Na pierwszym miejscu nietypowej listy uplasował się port lotniczy w Dubaju, gdzie najlepiej sprzedają się alkohol, perfumy i złoto. Z kolei zajmujące drugie miejsce lotnisko Heathrow kusi sklepami, mieszczącymi się na rekordowej powierzchni 48 tys. m kw. w pięciu terminalach. W ofercie londyńskiego lotniska można znaleźć butiki światowej sławy projektantów, np. Dior, Gucci, Jimmy Choo, Ralph Lauren, czy Prada oraz popularne marki oferujące towary po przystępnych cenach, jak: Marks&Spencer.