Atmosfera lat 50-tych. Kobiecość i szyk. Niewinność i zmysłowość. Oto inspiracje propozycji makijażu na sezon wiosenny od marki Pupa. Makijaż w szczególności dedykowany jest święcącemu obecnie tryumfy stylowi vintage.

Mocno podkreślone eyelinerem oczy i wszystko w odcieniach świeżego różu – oto makijaż na wiosnę w propozycji marki Pupa.

Reklama
Media

Makijaż oczu

Najważniejsze są cienie do powiek w satynowych i perłowych odcieniach różu i srebra, różu i brązu lub moreli i złota. W zależności od intensywności efektu cienie należy zastosować na sucho lub mokro.
Makijaż w stylu lat 50-tych nie może obejść się bez wyrazistych kresek eyelinerem. Pupa proponuje wyrazisty, czarny eyeliner o błyszczącym wykończeniu.

Reklama
MediaMakijaż ust

Na wiosnę powinien być utrzymany w odcieniach jasnego różu, koralowym, lub delikatnej fuksji. Najlepiej w formie półtransparentnej pomadki.

Twarz

Co doda twarzy wiosennej świeżości i urody? Wymodelowanie jej za pomocą połączenia matowego różu oraz rozświetlacza. Roż jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, każdy zawiera trzy odcienie, które można łączyć.

MediaPaznokcie

Również paznokcie powinny na wiosnę być utrzymane w odcieniach różu. Najlepiej w kolorze bardzo bladego, pudrowego różu, delikatnej fuksji lub koralu.