Unikanie słońca zalecił jej dr Fredric Brandt, zwany "Baronem Botoksu". Królowa popu rzeczywiście od lat epatuje raczej bladą cerą, której jasny odcień zlewa się z blond kolorem włosów. Takie małe wyrzeczenie jednak sprawia, że licząca sobie pół wieku królowa pop nadal wygląda bardzo dobrze. Złośliwi twierdzą, że gładką cerę zawdzięcza nie tylko surowej dyscyplinie w kwestii diety, ćwiczeń i pielęgnacji, ale również zastrzykom przeciwzmarszczowym.

Baron Botoksu nie potwierdza tych plotek. "Madonna jest moją klientką. Ma wspaniałą cerę, a do tego jest niezwykle zdyscyplinowana. Postępuje zgodnie z moją radą, by trzymać się z daleka od słońca. Nie zdradzę, co jeszcze robi" - mówił dr Brandtw amerykańskim show "The Insider".

Nawet, jeśli młody wygląd gwiazdy jest po części zasługą botoksu, warto sobie wziąć do serca rady eksperta w sprawach kobiecego piękna. Chronić twarz tak modnymi teraz kapeluszami z szerokim rondem, a w torebce nosić dobry krem z wysokim filtrem. Nasza skóra na pewno nam za to podziękuje.Reklama