Inne
Reklama

Wyciągi z bursztynu można znaleźć w kosmetykach do włosów i do ciała. W ofercie firmy Farmona znajduje się bursztynowa seria Amber Gold Collection. W jej skład wchodzi aksamitny olejek do kąpieli, myjący peeling do ciała, balsam do ciała oraz krem do rąk. Na szczególną uwagę zasługuje peeling. Ma wyjątkowo przyjemną kremową konsystencję. Wspaniale się pieni. Drobinki peelingujące są drobne i w wystarczającej ilości. Plusem jest piękny ekskluzywny zapach. Ceny: ok. 16 zł.

Zgrany duet miód plus bursztyn zasilił preparaty Bielendy. Krem na dzień i na noc Eco care Bursztyn & Miód zapewnia przede wszystkim doskonałą barierę ochronną skórze zmęczonej, tym samym narażonej na zgubne działanie czynników zewnętrznych. W serii znajduje się także balsam o tej samej nucie zapachowej i identycznych właściwościach. Ceny: ok. 20 zł.

Kamień o miodowym kolorze użyczył swoich właściwości także produktom firmy Pollena Eva. Tu znajduje się zestaw kosmetyków kąpielowych - płyn oraz sół do kąpieli, nawilżających - balsam i krem do rąk, zapachowych, czyli dezodorant oraz antyperspirant, do włosów - szampon i odżywka oraz do twarzy. Ceny: od 5 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Cellulit na celowniku - test

>>> Kosmetyczna interwencja kryzysowa

>>> Zrób remanent w kosmetyczce