Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan zna się na modzie. Na imprezach show-biznesowych zawsze pojawia się w pięknych stylizacjach. Na co dzień również prezentuje modne ubrania. Niedawno postawiła jednak na dość nieszablonowy look.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w jeansowych ogrodniczkach

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją ponad 1,5 mln osób. Ostatnio w swoich social mediach gwiazda opublikowała fotkę wykonaną w lustrze.

Reklama

Rozenek-Majdan miała na sobie jeansowe ogrodniczki oraz biało-czerwony top. Trzeba przyznać, że 45-latka w takim zestawie wygląda, jak nastolatka.

Stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan większości wpadła w oko. Pod postem pojawiła się masa komentarzy zachwyconych fanów. Według niektórych Gosia wcale nie wygląda na swój wiek.

"Super stylówka"

"Super, tak na luzie. Dziewczyna z sąsiedztwa"

"Cudne ogrodniczki", "Jak zwykle piękne spodnie" - pisali zachwyceni fani.

Tak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan na przestrzeni lat

Małgorzata Rozenek-Majdan to aktualnie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Celebrytka serca Polaków skradła ponad 10 lat temu, kiedy była prowadzącą program "Perfekcyjna Pani Domu".

Trzeba przyznać, że Małgorzata to niekwestionowana ikona stylu. Od lat prezentuje modne i klasyczne stylizacje. 45-latka w kwestii fryzur czy makijażu również nie szaleje. Często można zobaczyć ją w delikatnym makeupie oraz długich wyprostowanych włosach. Taka stylizacja sprawia, że wygląda znacznie młodziej niż jest w rzeczywistości.