Małgorzata Kożuchowska nie ma problemu z tym, by udostępniać w sieci informacje na temat swojego życia prywatnego. Chętnie prezentuje, jak wygląda jej dzień oraz praca na planie czy w teatrze. Gwiazda skupia się też na prezentowaniu modnych stylizacji. Niedawno dodała post, na którym wygląda jak nastolatka.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska chwali się modną stylizacją

Małgorzata Kożuchowska na instagramowe konto wrzuciła fotkę, na której zapozowała w czarnej stylizacji. Zestaw wygląda rewelacyjnie. Pierwsze skrzypce gra tu ponadczasowa dłuższa marynarka. Aktorka do tego okrycia dodała cienkie rajstopy. Aż trudno uwierzyć, że Kożuchowska skończy w tym roku 53 lata. Gwiazda od lat może się pochwalić idealną sylwetką i młodym wyglądem.

"Z jaką energią wchodzicie w nowy tydzień? Ja poniedziałek zaczęłam od treningu i basenu, a przede mną kolejny pracowity tydzień na planie, więc muszę mieć dużo sił i dobrej energii. Dobrego tygodnia!" - napisała Małgorzata.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była pod wrażeniem jej nieskazitelnego looku.

"Nie znajduje słów podziwu dla Pani urody, klasy. Najlepiej ubrana kobieta w Polsce"

"Pani Małgorzato jak Hanka Mostowiak z pierwszych odcinków. Coraz młodsza, PIĘKNA KOBIETA "

Reklama

"Pani Małgosia jak zawsze zaskakuje nas nieprzeciętnym wdziękiem, klasą i urodą" - pisali zachwyceni.

Małgorzata Kożuchowska od lat stawia na klasyczne stylizacje

Małgorzata Kożuchowska od lat inspiruje wiele kobiet swoim stylem oraz klasą. Gwiazda nie tylko imponuje im swoją elegancją, ale również swobodą w kompletowaniu przeróżnych zestawów. Aktorka jest wierna ponadczasowej klasyce. Małgorzata umiejętnie komponuje ze sobą eleganckie części odzieży z tymi, które modne są w danym sezonie.

Na wielkie gale Kożuchowska zawsze dokładnie przygotowuje swoje stylizacje - dlatego nigdy nie zobaczymy u niej żadnej modowej wpadki. Gwiazda stara się też, aby ubrania współgrały z fryzurą, makijażem, biżuterią, a także innymi akcesoriami.