Na pewno nie chciałbyś trafić do rubryki zatytułowanej: "jak oszpecić się za pomocą stroju" lub "najkrótsze nogi świata" w gazecie dla facetów ( a już nie daj Boże dla kobiet. Miałyby używanie...). Spróbuj skorzystać z naszych wskazówek.

Reklama

DŁUŻSZY ZNACZY PIĘKNIEJSZY

Długonodzy faceci mają powodzenie. Nic w tym dziwnego. Długie nogi u mężczyzny oznaczają dodatkowe punkty w kobiecym rankingu męskiej atrakcyjności. Badacze z Instytutu Antroplogii Uniwersytetu Wrocławskiego udowodnili, że ludzie o nogach o 5 proc. dłuższych niż przeciętnie są postrzegani jako znacznie przystojniejsi. Co jednak, jeśli natura poskapiła ci tego daru, a sytruację pogarszają tak ulubione obecnie przez panów workowate dżinsy z obniżonym krokiem?

POMÓŻ NATURZE

Naturze możesz pomóc - np. kupując sobie odpowiednio skrojone i dobrane spodnie. Wybierz takie z prostymi nogawkami - po złożeniu w połowie powinny mieć taką samą szerokość na całej długości. Nogi w nich wydadzą się właśnie o te magiczne 5 proc. dłuższe.

Drugi wydłużający wariant to spodnie typu boot cut - długie i rozszerzane u dołu nogawki nie tylko wydłużą jego sylwetkę ale i wyszczuplą nadmiernie atletyczne uda. Pamiętaj o odpowiedniej długości nogawek - powinny one dotykać z tyłu ziemi, kiedy ich właściciel stoi boso. Nie ma nic śmieszniejszego, niż pościerane na dole nogawki, które wskazują, że facet nie potrafi sobie dobrać odpowiedniej długości spodni. Zakładanie obcasów jest w tym wypadku poniżej naszej godności...