Moda się zmienia jak w kalejdoskopie i nie zawsze proponuje rzeczy, w których dobrze wyglądasz i tak też się czujesz. Jakie są uniwersalne ubraniowe chwyty randkowe?

Reklama

Zmysłowe, miłe w dotyku materiały

Miękkość bądź gładź materiału działa elektryzująco. Postaraj się założyć na randkę coś jedwabnego lub aksamitnego, a mężczyzna, z którym się umówiłaś, będzie miał spore trudności z utrzymaniem rąk przy sobie. Na facetów działają też pióra, choćby w postaci drobnej aplikacji.

Zaskakujące zestawienia

Zestawienia, jak suknia zabudowana z przodu, ale z odkrytymi plecami albo długi wełniany kardigan i króciutka spódniczka są doskonałym wyborem. Każdy wie, że lepiej narobić smaku i odsłonić jedno, a zasłonić drugie. Kontrast nagiej skóry i nieprzezroczystego materiału zawsze jest seksi.

Szpilki

No niestety. Nawet te, które walczą o emancypację, muszą przyznać, że buty na szpilkach zawsze robią wrażenie. Może więc warto czasem przemęczyć się kilka godzin w imię wyższej sprawy? Zalety butów na cieniutkich szpilkach nie kończą się na tym, że wydłużają one nogi i napinają mięśnie nóg i pośladków, dodając urody całej sylwetce. Na panów działa sam ich wygląd oraz - gwarantujemy - seksowne stukanie. Portal Glamour zaleca takie buty, które w odpowiednim momencie zrzucisz jednym kopnięciem... Ale w sumie kto powiedział, że trzeba ich się w ogóle pozbywać?

Ciuchy, które podkreślają twoje atuty...

...a ukrywają braki. Masz potężne biodra i uda? Podkreśl talię. Twoja figura przypomina raczej jabłuszko? Zaakcentuj szczupłe ramiona i nogi. Każda z nas wie, co lepiej ukryć przed światłem dziennym, a co pokazać światu.

Ubrania, które sprawiają wrażenie, jakby miały za chwilę się zsunąć

Duża szansa, że on zapragnie im pomóc. Zadbaj jednak, by się dobrze trzymały - chyba nie chcesz falstartu?

Seksowna bielizna

Jeśli już szczęśliwie przejdziecie do następnego kroku, nie zepsuj wszystkiego! Czy masz świadomość, jak głośnym zgrzytem w tej intymnej chwili będzie zszarzała bielizna lub rozciągnięte obszerne barchany? Na specjalną okazję warto zainwestować w coś nowego i naprawdę ekstra.