Dziennik Gazeta Prawana logo

Odważne dzikuski ruszają na łowy

19 lutego 2008, 08:16
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mini jeszcze długo nie wyjdzie z mody. W najnowszej kolekcji Roberta Cavalliego w roli głównej wystąpiły kobiece nogi. Włoski mistrz radzi nosić krótkie spódniczki, a do nich kolorowe trzewiki na wysokim obcasach. Najważniejszym elementem stroju są jednak przyciągające spojrzenie rajstopki - najlepiej w drapieżne wzory.

Roberto Cavalli uwielbia kobiety. Dlatego chce, by wyróżniały się z tłumu i podkreślały wszystkie swoje atuty. Tym razem całą uwagę poświęcił na odpowiednie wyeksponowanie kobiecych nóg. Na wybiegu w Mediolanie królowała więc długość mini. Nie zabrakło też charakterystycznych dla ulubionego projektanta Jennifer Lopez i Christiny Aguilery kwiatowych wzorów i panterki.

Cavalli zamiast hołdować minimalizmowi, woli cieszyć się modą i rozbudzać zmysły. Dlatego zachęca swoje klientki do kontrowersyjnych zestawień. Kto powiedział, że spódnica w kratkę nie pasuje do lamparcich cętek?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj