Doda co prawda przegrała rywalizację na najpopularniejszego muzyka z zespołem Feel, ale zrobiła wszystko, by stać się jedną z największych gwiazd wieczoru. Z właściwym sobie wdziękiem na czerwonym dywanie pojawiła się w szarym dresie, trampkach i - choć była już ciemna noc - w okularach przeciwsłonecznych. Jej późniejsza beżowa galowa sukienka przeszłaby bez większego echa, gdyby nie wyjątkowo wycięty rozporek, który zdaniem wielu odsłaniał zdecydowanie za wiele.

Reklama

Na fikuśnie powycinane kreacje postawiły również inne gwiazdy. Justyna Steczkowska pojawiła się w białej sukni ozdobionej zielonymi kryształkami z dekoltem sięgającym prawie pępka, a Agnieszka Popielewicz pokazała nagie ramiona i plecy.

Zadziwiającą popularnością wśród polskich gwiazd cieszą się również mało twarzowe i smutne odcienie brązów i beżów. Oprócz Dody na taką kolorystykę zdecydowały się Edyta Herbuś (nijaka łososiowa suknia z kwiatowym wzorem przy dekolcie), Weronika Książkiewicz (satynowa jasnobrązowa suknia z żabotem) i Katarzyna Zielińska (postrzępiona, warstwowa brązowa suknia).

Sporą popularnością cieszyły się zapożyczone z Hollywood odcienie srebra. Edyta Górniak pokazała się w satynowej gołębiej sukni z empirowym odcięciem pod biustem, Małgorzata Lewińska przybyła w ciemnoszarej szarej kreacji wykończonej falbankami, a Magdalena Szejbal zdecydowała się na srebrny garnitur.

Widać również, że część naszych gwiazd już poczuła wiosnę. Sporym wzięciem cieszyły się kwiatowe wzory. Anna Dereszowska przybyła w niezbyt udanej kreacji w różowe kwiaty i indyjskie wzory, zaś Małgorzata Socha pozytywnie zaskoczyła ciekawą biało-czarną kreacją z dwoma wielkimi kwiatami przypiętymi pod biustem.

Zobacz wszystkie kreacje gwiazd