Mroczna Gdynia

Ciemne kreacje zdominowały Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Na uroczystą galę zamykającą imprezę Joanna Brodzik wybrała czarną sukienkę i futerko w tym samym kolorze. Z kolei Magdalena Cielecka pokazała się w Gdyni w ciemno grafitowych spodniach i bluzce z modnym luźnym dekoltem. Efekt był dość smutny, ale mimo wszystko bardzo stylowy.

Mroczne pary

Joanna Brodzik z czernią wolała się w Gdyni nie rozstawać. Kolor ten przypadł do gustu jej koleżance z planu filmu "Jasne, błekitne okna" Beacie Kawce. Czarny to także ulubiony kolor George’a Clooneya i jego nowej dziewczyny pięknej kelnerki Sarah Larson.

Czarna Brangelina

Brad Pitt i Angelina Jolie też chętnie sięgają po ten najbardziej uniwersalnych z kolorów. Dzięki temu nawet jeśli pozują do zdjęć osobno i tak widać, że świetnie do siebie pasują.

Szykowne damy

Czerń na wiele zalet. Przede wszystkim można wyglądać w niej niezwykle elegancko i z wielką klasą. Tak jak Hillary Swank na przyjęciu Calvina Kleina albo Ellen Barkin na nowojorskiej premierze filmu "Michael Clayton".

Seksowna skóra

Seksowny wygląd to kolejny pozytyw z noszenia czerni. Alicia Keys na imprezie MTV wyglądała niezwykle ponętnie w obcisłej sukni ze skórzaną wstawką. Z kolei gwiazda serialu "Chirurdzy" Kate Walsh na jedną z nowojorskich premier do czarnych spodni założyła krótką "skórę". I wyglądała na kobietę zdecydowaną i świadomą własnego seksapilu.

Zdrajczynie koloruTo już nie są żarty, tylko poważny trend. Skoro wielbicielki intensywnych barw i pstrokacizny takie jak Fergie i Paris Hilton porzuciły swoje kolorowe ubranka, dla czarnych kreacji. Czerń to po prostu przebój sezonu.