Zbliżenie na figurę

Heidi Klum mimo urodzenia trójki dzieci, wciąż zachwyca nienaganną figurą. Nic dziwnego, że piękna top-modelka lubi podkreślać swoje kształty. Na imprezie w Los Angeles pojawiła się w eleganckiej, czarnej sukni. Choć pewnie trudno jej się oddychało, wyglądała bosko.

Z kolei aktorka A.J. Cook wybrała kreację blisko ciała, ale w skromniejszej dwuczęściowej wersji: wzorysta spódnica plus czarny top na ramiączkach.

Metryka nie ma znaczenia

Obcisłe kreacja to doskonała forma podkreślenia swojego seksapilu bez względu na wiek. Na premiery filmu "Odważna” Jodie Foster wybiera dopasowane suknie, dzięki którym jej zgrabną, wysportowaną figurę można podziwiać w całej krasie. Aż trudno uwierzyć, że Jodie ma już 45 lat.

Prosty szyk

Christina Ricci i Marcia Gay Harden też nie muszą mieć kompleksów. Ich sukienki, co prawda skrzętnie zakrywają ciało, ale dają duże wybrażenie o jego kształcie. Prosty szyk, zawsze popłaca.

Efekt murowany

Tracey Edmonds, dziewczyna Eddie Murphy, jak każda typowa seksbomba zamiast się bawić w subtelności, wyraźnie podkreśla swoje kobiece atuty. Bujne fryzura, mocny makijaż i złota sukienka opinająca krągłości, działają na Eddiego, który nie może oderwać oczu od swojej oblubienicy.

Mary-Louise Parker, która partneruje Bradowi Pittowi w filmie "The Assassination of Jesse James", woli spokojniejsze uczesanie i bardziej wyszukane stroje. Dzieki marszonej sukieneczce z podkreśloną talią prezentuje się nie mniej ponętnie, za to dużo bardziej elegancko. Nie da się ukryć, że w zieleni jest jej bardzo do twarzy.