Życie o smaku landrynkiRóżowa, tiulowa spódnica w falbany, czerwone szorty w białe grochy, a do tego cała masa kolorowych dodatków sprawią, że zamienisz się w słodkiego cukiereczka... Wydaje Ci się to koczowate i infantylne? Zapomnij o stereotypach! Ignoruj złośliwe komentarze. Masz ochotę na szalone stylizacje i zabawę z kolorami, nie oglądaj się na innych. Masz okazję, by szaro-burą jesień osłodzić sobie bez potrzeby pochłonięcia kolejnej tabliczki czekolady. Zafunduj sobie niskokaloryczne szczęście!

Apetyt na pasteleSą mężczyźni, którzy szaleją na punkcie bladego różu lub fioletu. Albo groszkowej zieleni. Ale nie lubią romantycznych komedii. Chcesz złąmać swojego faceta?Zaproś go obejrzenia Twojej ulubionej romantycznej komedii na DVD. Zaserwuj mu dobre wino i... pastelową koszulkę z falbankami. Masz jak w banku, że chłopak obejrzy film z nie ukrywanym zainteresowaniem... Będzie się działo!

Trochę powagi, ale nie za dużo...

Są okazje, na które nie wypada wystąpić w roli słodkiego cukiereczka. Ale nie martw się, Twoja kobiecość nie ucierpi z powodu stonowanych, klasycznych kolorów i braku kiczowatych pstrokacizn. Zawsze możesz podkreślić swoją kobiecość pokazując ramiona, kolanka lub po prostu zrobić słodką minkę. Nie będziesz miałą z tym probvlemu - każda kobieta (gdy bardzo tego chce) potrafi być aktorką.

Konkurencja dla lalki Barbie

Jest słodko. Bardzo słodko. Już bardziej słodko być nie może. Nawet lalka Barbie pozazdrościłaby Ci takiej sukienki. Tylko po co ją złościć?


Jacek i Barbara - zakochana para

Błękitno-różowa stylizacja to ideala propozycja dla wszystkich tych, którzy wyśnili sobie ślub z bajki. I takich, którzy lubią wyróżniać się w tłumie oraz kochają życie. I siebie nawzajem, oczywiście!


Czas na szampańską zabawę!

Baletnicą byłam...

Tańce wygibańce Betsey

Na pokazie kolekcji Betsey Johnson goście bawili się świetnie. Sama projektantka, na zakończenie show, wykonała szalony taniec szczęścia. To się nazywa kochać życie!

I honorowy gość projektantki - Tori Spelling, której nowa kolekcja przypadła do gustu. Córka producenta filmowego słynie z zamiłowania do cukierkowych strojów.
Dodatki z kolekcji Betsey Johnson:

TOREBKI


1. 2.


3. 4. 5.

1. Cherry Poppin Hobo, 240 zł
2. Born To Rock Small Frame, ok. 210 zł
3. Bling Bling Drawstring, ok. 300 zł
4. Scottish Yard Tote, ok. 370 zł
5. Scottish Yard Ring Tote, 300 zł

BUTY:

1. Kassi Shoes, ok. 520 zł
2. Lefty Shoes, ok. 600 zł
3. Starburst Upper, ok. 600 zł

BIŻUTERIA:


1. 2.


3. 4.

1. Multi Charm Angel Wing Bracelet, ok. 375 zł
2. Polka Dot Earrings, ok. 100 zł
3. Mesh Bow w/ Pearl Stretch Bracelet, ok. 220 zł
4. Multi Charm Bracelet w/ Lightning Bolt, ok. 190 zł

OKULARY:


1. 2.


3. 4.

1. Rhinestone Key Sunglasses, ok. 750 zł
2. Tattoo Heart Glasses, ok. 450 zł
3. BJ Rhinestone Glasses, 350 zł
4. Heart Hinge Glasses, ok. 270 zł

Kolekcję Betsey Johnson możesz obejrzeć na stronie www.betseyjohnson.com