Podczas Tygodnia Mody w Madrycie odbył się jedyny w swoim rodzaju pokaz prezentujący dokonania latynoamerykańskich projektantów.

Młodzi i zdolni udowodnili, że mają wiele ożywczych pomysłów i potrafią bawić się modą. Ich propozycje często są co prawda mało praktyczne i raczej się nie sprawdzą w modzie codziennej, ale za to nie można im odmówić kreatywności.

Chcę byś założyła mini

W propozycji Brazylijki Simone Nunes widać było wyraźną fascynację minispódniczkami, szorcikami i kolorowymi, geometrycznymi wzorami.

Prawie jak bluzka

Kolumbijka Olga Piedrahita jest z kolei fanką stylu basenowego. Nie ważne, gdzie się wybierasz, zabierz ze sobą czepek pływacki. To takie futurystyczne...

Uwagę publiczności najbardziej jednak przykuła modelka prezentująca złote łańcuchy, które jak się okazuje potrafią świetnie zastąpić bluzkę. Ach, ta gorąca południowa krew…

Zakryta głowa

Argentyńczyk Vero Ivaldi chyba uważa, że świat powinniem być tajemnicą dla kobiety. Dlatego, żeby stylowo wyglądać powinna zasłonić sobie... twarz. W końcu fashion victim nie musi patrzeć, dokąd idzie, ważne, aby inni patrzyli na nią.