Królowa metamorfoz

Konferansjerkę podczas drugiego dnia imprezy Doda potraktowała jako pretekst do pokazania, że jest mistrzynią metamorfoz. Wychodząc na scenę, zmieniała nie tylko kreacje, ale także fryzury.

Mogliśmy więc podziwiać ją w minispódniczkach i opiętych legginsach, a także w krótkich blond włosach oraz w czarnych falach. Jak widać, peruki to przebój sezonu nie tylko na plażach Malibu, po których w coraz to nowej czuprynie biega Britney, ale także na polskim wybrzeżu.

Kreacje czołowej polskiej skandalistki, choć często diametralne różniły się stylistyką, miały jednak jeden punkt wspólny - w roli głównej zawsze występował jej pokaźny biust.

Zabłysnąć za wszelką cenę

Po takich występach młodszej koleżanki po fachu Kayah miała trudny orzech do zgryzienia. Żeby nie dać się przyćmić, postawiła na święcące i zawsze dodające blasku cekiny. Wybrała też klasyczne niezawodne kolory - w bieli, czerni i czerwieni trudno nie wyglądać glamour. Kayah też wyeksponowała swój największy atut, czyli dłuuuuugie, zgrabne nogi.

Przedsmak świecących kreacji Kayah mieliśmy już na przedfestiwalowej konferencji. Pokazała się na niej co prawda w prostych dżinsach, ale za to w srebrnym cekinowym bolerku.

Skromne, prawdziwe gwiazdy

Z kolei Norah Jones i Sophie Ellis Bextor nie miały ambicji nadmiernego eksponowania swojej kobiecości. Amerykańska gwiazda wystąpiła w zwykłych dżinsach i dziewczęcej bluzce w białe grochy. Z kolei Brytyjka w zielonej tunice z modną białą koronką. A publiczność i tak była zachwycona.

Rozluźnienie za kulisami

Zdecydowanie bardziej swobodny styl obowiązywał za kulisami. Najbardziej topowym kolorem okazał się turkus. W bluzkach w tym kolorze gustowały przede wszystkim brunetki - Justyna Steczkowska i Norah Jones.

Z kolei Anna Mucha, która znów pokazała się w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła zapowiedzieć najmodniejsze trendy zbliżającej się wielkimi krokami jesieni i dumnie eksponowała beżowe futerko. To będzie hit!