Pierwsza propozycja to połączenie zaprasowanych na kant spodni z białą koszulą i klasycznym, czarnym płaszczem (główne zdjęcie). Stylizacja ta uzupełniona o lustrzane aviatorki, a także fantazyjne czółenka na platformie ze sklepu Scarpadolce.pl stworzy ponadczasowy look, który sprawdzi się nie tylko w pracy, ale też poza nią.

Reklama

Kolejna stylizacja to świetna propozycja na co dzień. Obowiązkowymi elementami tego iście miejskiego looku są szary sweter założony na czerwony top, wygodne jeansy, a także sięgające kolan kozaki na słupku. Doskonałym dopełnieniem – biały kuferek z czarnymi akcentami marki Clara Veritas, złoty zegarek oraz przeciwsłoneczne okulary. Jak Wam się podoba?

Propozycja na co dzień / Media

Ostatnia stylizacja inspirowana słynną projektantką to klasyczna elegancja w najczystszym wydaniu! Sukienka w kolorze śliwki będzie wspaniale współgrać z płaszczem utrzymanym w podobnej tonacji kolorystycznej, eleganckimi szpilkami, a także gustowną torebką, która pomieści cały kobiecy świat. Dodajmy do tego duże, ciemne okulary i look w stylu Victorii Beckham gotowy!

Elegancja w najczystszym wydaniu / Media