Słoneczna California

Reklama

Umówmy się – nie musisz lecieć aż do Stanów, by móc założyć swoje ulubione szorty. California Style to nie miejsce, to stan ducha - odzwierciedla niepowtarzalny klimat wakacji i lata, czasu beztroski i zabawy, bez względu na szerokość geograficzną, w której się właśnie znajdujesz. To zestawy luźnych, komfortowych ubrań, które nie krępują ruchów i doskonale spisują się podczas spacerów, jazdy na rowerze czy plażowania. Duet t-shirt plus krótkie spodenki świetnie sprawdzi się nie tylko z obuwiem sportowym, ale także z nonszalanckimi sandałami lub japonkami. Całość świetnie dopełni torba typu shopper.

Deszczowy Londyn

Spędzasz wakacje w stolicy Anglii? Nie pozwól, by kapryśna pogoda pokrzyżowała ci plany. Swój wakacyjny ekwipunek wyposaż w kurtkę przeciwdeszczową, w najbardziej soczystym kolorze, jaki uda ci się znaleźć. Dołącz do tego luźne spodnie dresowe, które równie dobrze spiszą się zarówno podczas porannego joggingu, jak i popołudniowego shoppingu. Zestawiaj je z dodatkami glamour – adidasami typu high top z zabudowaną platformą i modną torebką.

Elementy zestawów z butiku internetowego KasualBest.com / Media

Wietrzne San Francisco

Musimy pamiętać, że lato to nie tylko słońce i +25 stopni na termometrze. To także plejada wszystkich humorów pogody: od lekkich ciepłych deszczy, po groźne burze i szalone zawieruchy. W szczególności rano, kiedy wychodzimy pobiegać, aura może być mniej sprzyjająca. Zadbajmy zatem o odpowiedni strój. Kurtka Abilene ochroni przed wiatrem i deszczem a spodnie z długą nogawką skutecznie powstrzymają ataki dzikich traw i chaszczy. Postaw na kolory. Dresy wcale nie muszą być szare!

Elementy zestawów z butiku internetowego KasualBest.com / Media