Dodatki są nieodzownym elementem każdej stylizacji i to od nas zależy jakie wybierzemy. Bez względu na to czy będą to nowoczesne naszyjniki, złoto, skóra czy filc, każdy dodatek sprawi, że będziemy czuły się bardziej kobieco. Właśnie dlatego marka Felt Label (www.feltlabel.pl) łączy nowoczesne wzornictwo z użytecznością. Stawia na dbałość o najmniejszy detal, bo przecież każda kobieta lubi być doceniania. W ofercie marki znajdziecie torby i torebki, broszki, akcesoria do włosów, naszyjniki oraz gadżety do domu. Co więc wybrać?

Reklama

Możecie postawić na elegancki casual. Jeans w połączeniu ze szpilkami, a do tego fikuśna kurteczka, która sprawi, że będziecie wyglądały młodo i świeżo. Okulary, zegarek i zabawna broszka nadadzą całości charakteru. Nie zapomnijcie też o apaszce, bo w końcu wiosną zdarzają się jeszcze szalone wiatry.

Dla osób, które preferują bardziej elegancki styl, proponujemy małą czarną w niecodziennej odsłonie. Sukienka ze zwiewną pelerynką będzie doskonałą propozycją na wieczór! Co z dodatkami? Świetnym dopełnieniem tej kreacji będą metaliczna kopertówka, srebrny naszyjnik, obowiązkowe czerwone szpilki oraz paznokcie. Idziemy na miasto!

Mała czarna w niecodziennej odsłonie / Media

Oryginalność to w modzie bardzo ceniona cecha. To stan do którego dążą fashioniści, styliści oraz projektanci. Tej wiosny oryginalność mocno rzuca się w oczy, dlatego też niekwestionowany must have tego sezonu to również płaszcze we wzory, pod którymi w chłodniejsze dni, ukryjemy pełne świeżości, wiosenne stylizacje. Filcowe dodatki w postaci broszek poprawią humor w najbardziej pochmurny dzień!

Reklama
Pożądana oryginalność / Media

W sezonie wiosennym zdecydowanie radzimy postawić na dodatki. To one nadają charakteru każdej stylizacji i pozwalają nam na wiosenną zabawę modą.