Piosenkarka, tancerka i modelka Cheryl Cole wystąpiła na koncercie dla Elżbiety II w sukni zaprojektowanej przez Ewę Minge z tegorocznej, wiosennej kolekcji. 28-letnia wokalistka wyglądała naturalnie i elegancko.

Reklama

Występ przed królową reklamą dla Polki

Urodzona w Newcastle piosenkarka śpiewała w duecie z Garym Barlow z Take That - współorganizatorem koncertu z okazji jubileuszu Elżbiety II. Para wykonała przebój Lady Antebellum "Need You Now". Na scenie po zakończeniu koncertu Cole stała obok królowej, zapewniając tym samym darmową reklamą polskiej projektantce.

Związana początkowo z zespołem Girls Aloud!, Cole ubiera się u Minge od pewnego czasu. Wcześniej w sukni Minge wystąpiła w telewizyjnym programie Alan Carr Show.

Cole wielbicielką kreacji Minge - nie od dziś

W odróżnieniu od tamtej kreacji wysadzanej kryształkami Swarovskiego, tym razem wystąpiła w długiej czarnej połyskującej sukni do ziemi bez ramiączek, z rozszerzanym białym spodem przypominając syrenę.

Cole zapoznała się z twórczościę Ewy Minge na międzynarodowych pokazach mody i poprzez publikacje prasowe. Piosenkarce kreacje Polki niezwykle przypadły do gustu. Tak bardzo, że zdecydowała się na stałą współpracę z polską designerką. Występ przed królową to kolejna okazja do promocji projektów Minge na arenie międzynarodowej.