Ten oszałamiający duet poszedł w ślady Drew Barrymore, która wystąpiła w zeszłorocznej jesiennej kampanii firmy. Sesja odniosła spektakularny sukces, dlatego Neiman Marcus postanowił pozostać przy sprawdzonej konwencji promocji, którą zapoczątkował w 1994 roku rozkładówką z Jennifer Jason Leigh.

Reklama

"Art of Fashion" - wiosna 2012, będzie to czternaście wyjątkowych i klimatycznych portretów matki i córki, które mają połączyć pokolenia, i z osobna przemówić do kobiet w każdym wieku. Fotografie pojawią się w marcowym wydaniu "Księgi Neiman Marcus" oraz w czołowych magazynach modowych.

Aktorki zaprezentują kreacje z najnowszych kolekcji Burberry Prorsum, Chanel, Valentino, Giorgio Armani Oscar de la Renta i wielu innych światowej klasy projektantów.

Zdjęcia, wykonane są w kolorze oraz czerni i bieli. Sesja jest dziełem cenionego fotografa, Marka Abrahamsa. Mistrz portretu jest autorem zdjęć takich gwiazd jak Morgan Freeman, Natalie Portman, Kate Winslet, Tom Hanks, a nawet żony amerykańskiego prezydenta Michelle Obamy.