Nie po raz pierwszy gwiazda połączy swoje siły z marką kosmetyczną, która mimo sędziwego wieku, skutecznie poprawia kobiecą urodę.

Reklama

- Z marką łączy mnie długa relacja. Brałam udział w kampanii reklamowej marki Shiseido w latach 80. Od tamtej pory wciąż używam ich produktów - Jennifer Connelly wspomniała w rozmowie z serwisem WWD. - To miło, że po tylu latach ponownie mogę z nimi współpracować - dodała.

Pierwszym zadaniem Connelly w roli nowej ambasadorki marki będzie promocja linii kosmetyków do pielęgnacji skóry, Future Solution LX. Aktorka będzie również uczestniczyła w międzynarodowych konferencjach prasowych. Trwają również prace nad kampanią reklamową z udziałem laureatki Oscara.

- W tym roku marka obchodzi swoją 140. rocznicę istnienia na rynku. Zamierzamy kontynuować naszą misję, dalej chcemy inspirować kobiety na całym świecie - wyjaśnił Hiroshi Maruyama, menedżer marki. - Zaangażowanie Jennifer w promocję produktów marki nie było przypadkowe. Jennifer to wspaniała aktorka, opiekuńcza matka, która idealnie wpisuje się w charakter Shiseido - dodał.