Jeremy Scott, światowej sławy projektant mody, którego Karl Lagerfeld uznał za jedynego godnego siebie następcę, znany jest ze swoich ekscentrycznych i wizjonerskich projektów. Ten nietuzinkowy wizjoner mody, od wielu lat współpracuje ze streetową marką adidas Originals. W październiku podczas Fashion Week Poland w Łodzi, po raz pierwszy w Polsce, stanie pop-up store z kolekcją Jeremy’ego Scotta. Macie cztery dni by dorwać jego projekty i ruszyć w nich na nasze ulice.

Reklama


Zobaczyć, dotknąć, zabrać do domu..
Już pod koniec października po raz pierwszy będzie można zobaczyć, dotknąć i kupić ubrania oraz buty z jesienno-zimowej kolekcji Jeremy’ego dla adidas Originals. Projekty prezentują wizję street’owej mody inspirowanej dżunglą i militariami. Efekt jest piorunujący zwłaszcza, że większość ubrań to unisex’y. To się nazywa równouprawnienie!

Media

Urban Jungle fashion show
Organizatorzy Fashion Week Poland przygotowali dla marki adidas Originals pokaz kolekcji genialnie pokręconego Jeremy’ego Scott’a. Hasło przewodnie? Urban Jungle. Kolekcję będzie można zobaczyć 28 października o godzinie 17.00 na głównym wybiegu.


Pop-up store czyli na zakupy..
Na tą chwilę czekaliśmy od kilku sezonów, ale było warto! W dniach 27-30 października w Łodzi będzie można nie tylko zobaczyć ostatnie dzieło projektanta ale także zabrać do domu co ciekawsze kąski. Podczas Fashion Week Poland w Łodzi pojawi się pop-up store z limitowaną sprzedażą jesienno-zimowej kolekcji Jeremy Scott dla adidas Originals. A potem? Potem już tylko trzeba podbijać polskie ulice w przykuwających uwagę ciuchach.

Media