Gościem specjalnym pierwszego odcinka z udziałem kandydatek na modelki była Anja Rubik, która służyła dziewczynom cennymi radami podczas pracy na planie zdjęciowym.

Reklama

Zadaniem, które wyeliminowało pierwszą uczestniczkę, była sesja zdjęciowa z nagim modelem. Zdjęcia wykonywał słynny polski fotograf Robert Wolański, a dziewczyny musiały odnaleźć się u boku zupełnie nagiego mężczyzny. Uczestniczki, po licznych problemach, poradziły sobie z zadaniem, choć nie wszystkie z równie dobrym skutkiem. Jury najbardziej podobały się zdjęcia Joanny Kudzbalskiej i Oliwii Downar-Dukowicz, najgorzej na sesji wypadły zaś Anna Bałon i Karolina Hennig, która ostatecznie opuściła dom modelek.

Do decyzji o pożegnaniu z Karoliną Hennig w dużej mierze przyczyniła się mało pochlebna opinia Anji Rubik na temat pracy z tą uczestniczką na planie zdjęciowym: "Bardzo ciężko się z nią pracowało, nie dawała z siebie nic".

Przy okazji zdjęć z nagim modelem, niektóre z dziewcząt pokusiły się o bardzo intymne wyznania. Gabriela Pacholarz opowiedziała, że od czasu rozstania ze swoim chłopakiem nie widziała nagiego, męskiego ciała, a najmłodsza z uczestniczek wyznała, że jeszcze nigdy nie miała fizycznego kontaktu z mężczyzną. W programie nie zabrakło również silnych emocji i łez wzruszenia.

Jurorzy tradycyjnie nie szczędzili uczestniczkom ostrej krytyki. "Widzę mocne udziska", "wyglądasz staro", "masz bardzo niemiły wyraz twarzy", "widzę dwa koczkodany" - to tylko niektóre z mało pochlebnych opinii Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Reklama

Pomiędzy uczestniczkami pojawiły się także pierwsze konflikty i nieporozumienia. Jedno z najpoważniejszych dotyczyło oskarżenia Anny Bałon, najmłodszej z dziewcząt, o bulimię. Jej koleżanki wyznały, że wielokrotnie obserwowały, jak dziewczyna zajada się obfitymi porcjami jedzenia, a następnie na długi czas znika w łazience. Ich zdaniem świadczy to o zaburzeniu odżywiania, czemu sama zainteresowana kategorycznie zaprzecza. Wygląda na to, że obecna edycja programu Top Model przyniesie jeszcze wiele emocji.

Reklama

Już za tydzień kolejny odcinek zmagań kandydatek do tytułu Top Model. Która dziewczyna tym razem opuści program?

Media
Media