Metamorfozy przeprowadzone przez Goka Wana to główne nagrody w konkursie Portu Łódź i jednocześnie największa atrakcja pierwszej wizyty znanego stylisty w Polsce. Aby wygrać jedną z nich wystarczy do 17 października przesłać swoje zgłoszenie oraz zdjęcie twarzy i sylwetki używając formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.portlodz.pl. Spośród wszystkich, którzy zgłoszą się do konkursu, Komisja wyłoni 40 osób, które zostaną zaproszone do wzięcia udział w II etapie zmagań. Ostateczne eliminacje odbędą się 22 i 23 października w Porcie Łódź – wtedy poznamy dwóch finalistów.

Reklama

– Uczestnicy II etapu zaprezentują się przed Komisją konkursową. Będą mieć szansę osobiście odpowiedzieć nam na pytanie, czemu to właśnie ich powinien wystylizować Gok Wan. Będzie to ostatnia szansa, aby przekonać Komisję do swojej kandydatury. Z ich grona wyłonione zostaną dwie osoby, które 30 października w Porcie Łódź odmieni nasz gość specjalny – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Metamorfoza przeprowadzona przez Goka Wana obejmie dobór odpowiedniego stroju przez gwiazdę, stylizację fryzjerską, wykonanie makijażu i założenie rzęs Blink&GO oraz wykonanie zabiegu Mani-Pedi Shellac w salonie Good Time Day Spa. Poza dwiema nagrodami głównymi, na uczestników konkursu czekają również zaproszenia na zabiegi kosmetyczne.
Poza metamorfozami, na gości spotkania z Gokiem Wanem w Porcie Łódź czekają specjalne atrakcje. - Zaprosiliśmy Goka do Portu Łódź, żeby zdradził naszym klientom tajemnicę modnego wyglądu. To, co najbardziej kochamy w Goku, to jego umiejętność wyczarowywania stylizacji, których nie powstydziliby się najdrożsi projektanci mody, z ubrań i dodatków dostępnych na półkach i wieszakach sklepów centrów handlowych. Inspiruje on kobiety do szukania w sobie tego, co najlepsze, bez względu to czy noszą rozmiar 36 czy 42. Dzięki jego radom wiele pań na całym świecie odkryło swoje atuty i uwierzyło w siebie – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Podczas wizyty stylisty w Porcie Łódź nie zabraknie okazji do osobistego spotkania z gwiazdą – znajdzie on czas na udział w konferencji prasowej, opowie o aktualnych trendach, będzie także rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Dodatkowo jako ekspert Gok Wan będzie również uczestniczył w pokazach mody, komentując najnowsze kolekcje dostępne w sklepach na terenie Portu Łódź. Dzięki temu wszyscy dowiemy się, co w tym sezonie powinno się znaleźć w naszych szafach.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji na temat wizyty Goka Wana w Porcie Łódź można znaleźć na stronie internetowej centrum handlowego Port Łódż. Do konkursu, w którym można wygrać metamorfozę przeprowadzoną przez gwiazdę, mogą zgłaszać się osoby powyżej 15 r.ż.

Media