Projektanci nareszcie zapomnieli o jesiennych pluchach i zaczęli szukać inspiracji kolorystycznych w parkach, gdzie pory roku zmieniają się w promieniach słońca. Nadchodząca jesień pełna jest więc miodowego brązu, dojrzałej i głębokiej zieleni, czerwieni i soczystych pomarańczy. Istotne jest by pamiętać, by barwy były nieco bardziej stonowane niż wiosną i latem. W żaden to jednak sposób nie oznacza, że Twój wybór ma się ograniczać do brązu, czerni i szarości.

Reklama

Można zdecydować się na miękkie odcienie lawendy, różu czy żółci. Odzież w delikatnych kolorach jest niezwykle stylowa i elegancka a Ty wyglądasz sexy, a zarazem subtelnie. Tej jesieni ważne są też wyraziste detale. Swój ulubiony zestaw koniecznie uzupełnij o apaszkę, czapkę czy torbę w krzykliwym kolorze. Niech akcesoria staną się centralnym elementem Twojego stroju! Staraj się jednak zachować kolorystyczną równowagę, pamiętając, że zabawa żywymi barwami jest na topie, ale wszystko musi mieć swój umiar.

Media

Bez obaw możesz postawić na żółcie! Pod cieple kardigany wkładaj topy w cytrynowym odcieniu, które kupiłaś latem. Jeśli wolisz głębsze barwy możesz postawić na miodowy brąz lub intensywny kanarkowy odcień jak w kolekcji Victorii Beckham czy Versace. Eksperymentuj też z burgundem i fioletem, które przechodziły swój renesans na jesienno- zimowych pokazach. Pamiętaj jednak by w swoim stroju czuć się dobrze i wykorzystuj kolory do poprawienia jesiennego nastroju a nie odzwierciedlania go w ubiorze!

Media
Reklama

Podziękowania dla Martyny Pańczak za przygotowanie artykułu.