Gok Wan zachwycił Polaków podczas swojej pierwszej wizyty w naszym kraju. Światowej sławy stylista, znany m.in. z programów „Jak dobrze wyglądać nago” i „Czary Mary Goka” spotkał się ze swoimi fanami oraz przeprowadził trzy spektakularne metamorfozy. Zawsze uśmiechnięty, przesympatyczny, z ogromnym poczuciem humoru – tak dał się zapamiętać wszystkim obecnym w weekend, 29 i 30 października, w Porcie Łódź.

Reklama

- Ja nie oceniam – mówił Gok Wan. Radze kobietom by najpierw spojrzały w głąb siebie, w swoją duszę, a dopiero później w głąb swojej szafy – dodał.

Na wszystkich wrażenie zrobiły metamorfozy przeprowadzone pod okiem Goka Wana. Stylista uwodnił, że w ekspresowym tempie, z wykorzystaniem ubrań i dodatków dostępnych w Porcie Łódź, można całkowicie zmienić swój wizerunek.

Modowy „must have” Goka Wana

Gok Wan słynie ze swoich oszałamiających metamorfoz, jednak nie tylko one stały się inspiracją do modowych poszukiwań Polaków. Podczas wizyty w Porcie Łódź światowej sławy stylista chętnie dzielił się swoimi eksperckimi radami, komentując aktualne trendy i pokazując w ogólnie dostępnych sklepach ubrania i dodatki, których nie powstydziliby się najwięksi projektanci.

Dzięki radom Goka Wana odpowiedzi na pytania: „Co jest modne?”, „Co powinno stanowić bazę w mojej szafie?”, „W co mam się ubrać?” klienci Portu Łódź znajdą niezwykle łatwo. Gok odwiedził sklepy w centrum i osobiście wskazał ubrania, buty i dodatki, które jego zdaniem warto mieć w swoich szafach. Zostaną one oznaczone specjalna metką: „GOK WAN poleca”. Bardzo wyraźnie wyróżnione w sklepach zostaną również ubrania i dodatki, które Gok wykorzystał podczas metamorfoz.

Oto fotorelacja z pobytu Goka Wana w Łodzi.