Dziennik Gazeta Prawana logo

Triumf kobiecości w zimowej odsłonie marki Echo!

27 października 2011, 14:07
Odważnie skomponowane bloki kolorystyczne w połączeniu z misternymi ornamentami to świeże podejście do trendu etno. Od dzisiaj turkus, fiolet czy odcienie miedzi łączymy bez większych obaw! Kolory, z pozoru przygaszone, razem nabierają intensywności i charakteru. Klasyczne rozwiązania odzyskują świeżość i sprawiają, że kolekcja idealnie wpisuje się w nurt niezobowiązującej elegancji. Jedwabna, zwiewna sukienka otulona grubym swetrem w sezonie jesień/zima 2011/12 jest rozwiązaniem na chłodne jesienne dni. Spódnice ołówkowe z zakładkami, sukienki z podkreśloną talią dyskretnie manifestują kobiecość. Klasyczny golf zmienia swój wyraz dzięki wiązanym kokardom, a płaszcze zyskują dzięki asymetrycznym rozwiązaniom oraz niebanalnej kolorystyce. Najnowsza kolekcja Echo jest zaprojektowana tak, aby każda kobieta mogła stworzyć swój własny harmonijny zestaw!
1/9
2659922-echo-02.jpg
Media
2/9
2659947-echo-03.jpg
Media
3/9
2659897-echo-01.jpg
Media
4/9
2659972-echo-04.jpg
Media
5/9
2659997-echo-05.jpg
Media
6/9
2660097-echo-08.jpg
Media
7/9
2660022-echo-06.jpg
Media
8/9
2660047-echo-07.jpg
Media
9/9
2660147-echo-09.jpg
Media
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj