W ramach konkursu "Celebrity dress up match" każdy pasjonat mody może przygotować stylizację inspirowaną tematem "Jesienny zew miasta". Swoje stylizacje będzie można zgłaszać do konkursu w terminie od 1 do 16 października, tylko w formie zdjęcia zrobionego w specjalnie do tego celu zaaranżowanym studiu fotograficznym w Złotych Tarasach, na poziomie +1.

Konkurs na jesienne stylizacje rusza już w sobotę, 1 października 2011. W Złotych Tarasach zostanie zaaranżowane studio fotograficzne, obok którego będą funkcjonować dwa stoiska: jedno do makijażu - marki INGLOT, a drugie do stylizacji fryzur - marki Marco Aldany. Dzięki temu każdy będzie mógł na miejscu dopracować swój wygląd i przygotować kompozycję najlepiej oddającą temat konkursowy - "Jesienny zew miasta". Fotograf zrobi każdemu z uczestników trzy zdjęcia przygotowanej stylizacji, z których tylko jedno może zostać zgłoszone do konkursu i zamieszczone na fan page'u Złotych Tarasów www.facebook.com/ZloteTarasy), gdzie do 16 października będzie można oddawać głosy.

Do półfinału konkursu przejdą te stylizacje, które otrzymają co najmniej 30 głosów. 10 finałowych stylizacji zostanie wyłonionych przez jury konkursu, w którym znajdzie się m.in. Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu "Glamour".

Finaliści będą walczyć o nagrodę główną, którą są bony na zakupy w salonie Van Graaf oraz staż stylizacji w dziale mody magazynu "Glamour" oraz mnóstwo innych nagród od partnerów konkursu, marek: INGLOT, Marco Aldany i ALDO.

W trakcie finału, który odbędzie się w Złotych Tarasach w sobotę 22 października 2011, finaliści będą musieli przygotować kilka modowych stylizacji utrzymanych w charakterze preferowanym przez gwiazdę projektu - gościa wielkiego finału. Finał "Celebrity dress up match" ma zainspirować do zabawy z modą, dlatego po evencie wystartuje w Złotych Tarasach noc zakupów z kuszącymi rabatami.