- Dużą radość sprawiła mi praca przy tym programie. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę gotową wersję. Ważne jest dla mnie, żebym pamiętała o moich korzeniach i doświadczeniu, jakim było dorastanie. To te rzeczy kształtują to, jakim jesteśmy człowiekiem. Londyn na zawsze pozostanie moim domem. Dużą frajdę sprawiło mi przechadzanie się tymi samymi ulicami, co w młodości i wizyta w moim dawnym domu - powiedziała Naomi Campbell.

Reklama

W filmie wystąpiły bliskie Campbell osoby. Legendarny producent Quincy Jones - mentor modelki - udzielił ekskluzywnego wywiadu, w którym mówi o tym, co ją motywuje i inspiruje. Simon Le Bon i Nick Rhodes z zespołu Duran Duran też opowiedzieli o jej niesamowitej karierze. Modelka występuje w ich najnowszym teledysku.

W dokumencie nie zabraknie również rozliczenia ze światem mody - branżą, która do czasu Naomi Campbell nie doceniała czarnoskórych modelek. Supermodelka opowiada, jak przełamywała otaczające ja bariery i stereotypy, starając się utorować drogę innym czarnoskórym modelkom swojej generacji.

Dokument pokaże 28 września stacja CNBC w ramach swojej serii Meet.