- Wielokrotnie już słyszałam, że bywam nazywana psychologiem mody i bardzo mnie to cieszy, ponieważ psychologia jest procesem, dzięki któremu możemy odkryć drzemiące w nas pokłady kreatywności. W Galerii Mokotów mam nadzieję spotkać się z kobietami i przedyskutować z nimi wszelkie teorie na temat mody. Wierzę, że wspólnie uda się nam stworzyć przyjemną i zaskakującą modową niespodziankę. Wiem, że w Polsce funkcjonuje takie popularne powiedzenie: jak Cię widzą, tak Cię piszą i dla mnie ma to sens. Cieszę się, że Polacy są świadomi tego, jak można wyrazić siebie, dlatego jestem niezmiernie ciekawa, co powiecie o mnie. Jestem przekonana, że w Galerii Mokotów czeka nas doskonała zabawa i niezapomniane modowe show! - powiedziała znana stylistka.

Reklama

Patricia Field zdobyła międzynarodową sławę, ubierając Sarah Jessicę Parker oraz inne gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście". Swoją pozycję guru mody ugruntowała pracując przy filmie "Diabeł ubiera się u Prady", za kostiumy do którego otrzymała nominację do Oscara oraz nagrody BAFTA. Tym razem stylistka zajmie się wykreowaniem nowego looku dziesięciu klientów Galerii Mokotów, którzy wyłonieni zostaną w ramach konkursu.

Stylistka swoją obecnością uświetni jubileusz Galerii Mokotów, która od samego początku promuje modę i najnowsze trendy, dlatego nie bez powodu uznawana jest za "Fashion leadera".

Na modową metamorfozę z Patricią Field mają jeszcze szanse osoby, które do 23 września wypełnią formularz dostępny w punkcie informacyjnym Galerii Mokotów i dołączą do niego zdjęcie całej sylwetki. Zgłoszenie można też przesłać za pośrednictwem specjalnej aplikacji dostępnej na fan page'u Galerii Mokotów na Facebooku (www.facebook.com/GaleriaMokotow). Spośród wszystkich zgłoszeń Patrcia Field wybierze 10 osób, które wraz z nią 1 października w Galerii Mokotów udadzą się w stylizacyjną podróż na oczach zgromadzonej publiczności.