Lubicie styl Pin Up? Groszki, sukienki z mocno zaznaczoną talią, grzywki? Ale też bardziej rockowe wydanie - ze skórzanymi wąskimi spodniami, bluzka z kołnierzykiem i małym kucykiem?

Reklama

W takiej stylizacji nie może zabraknąć stylowych okularów. Model oprawek "cat's eye" wyszczupla twarz, rzeźbi kości policzkowe, pięknie podkreśla brwi, wystarczy pomalować na czerwono usta.

W tym sezonie jest to wciąż bardzo silny trend. Kocie okulary nawiązują bezpośrednio do lat '50. Podobne modele nosiły Audrey Hepburn, Marlin Monroe – był to najbardziej szykowny typ oprawek wykonany najczęściej z szylkretu lub przejrzystego plastiku. Do mody ponownie powróciły w latach '80, współcześnie lansują się w nich celebrytki i gwiazdy sceny: Katy Perry, Rihanna, Kelly Osbourn, Doda oraz królowa Pin Up – Dita von Teese. Olbrzymią zasługę dla powrotu tych pięknych okularów ma kolekcja Toma Forda z kultowym już modelem "Cat’s Eye", oraz "kocia" kolekcja okularów Prady.

Jeśli jednak nie chcecie wydawać fortuny na modne oprawki, możecie zaopatrzyć się w seksowne np. w Stereostore. Znajdziecie "kocie oczy" z nowej kolekcji w trzech kolorach: czarnym, czerwonym, oraz białym, w cenie 29,90 zł.

Media
Media
Media

A zatem: seksowne kocice, do dzieła!