Katy Perry dołączyła do grona światowych gwiazd, z którymi współpracuje marka adidas Originals.

Reklama
Materiały Prasowe

Piosenkarka wyjątkowo upodobała sobie kolekcję ObyO zaprojektowaną przez Jeremy’ego Scott’a. Zapytana, kto jest jej ulubionym projektantem, odpowiada:

„Jeremy Scott zawsze jest w grupie tych ulubionych. Jego projekty zobaczyłam po raz pierwszy kilka lat temu podczas imprezy zorganizowanej przez jeden z magazynów modowych. Totalnie zauroczyłam się jego pomysłami. Podeszłam do niego i przedstawiłam się nieśmiało…, byłam wtedy jeszcze nastolatką, więc zżerały mnie nerwy…, ale od tamtego spotkania Jeremy Scott jest jednym z moich ulubionych projektantów.”

To, czego Katy szuka w modzie, a co jednocześnie definiuje kolekcje Jeremy’ego Scotta’a dla adidas Originals, można zawrzeć w jednym słowie: eklektyzm.

Katy Pery mówi o swoich modowych inspiracjach w ten sposób: „Szukam mody w kulturze popowej, na pewno, musi być z humorem i przymrużeniem oka. Podpatruję też styl innych kobiet takich jak Bettie Page, czyli jednej z pierwszych pin-up girls oraz ikon mody: Daphne Guinness lub Agyness Deyn. Inspirują mnie także kreskówkowe postaci, np. Wonder Woman lub Judy Jetson, czyli córka z Jetsonów. To, co noszę, musi być z poczuciem humoru, zwracać uwagę, ale jednocześnie być urocze i kobiece.”

Kolekcje Jeremy’ego Scott’a są pełne niebanalnych zestawień, zaskakujących rozwiązań, wzorów, materiałów. Motyw skrzydeł, pluszowe misie, cekiny, płomienie, panterka i moro to znaki rozpoznawcze aktualnej kolekcji ObyO Jeremy Scott. Projektant umiejętnie zestawił poszczególne elementy, pozwalając na dowolne stylizacje ludzi szukających oryginalności, dla których nadrzędną wartością są ich pasje.

Katy Pery do gustu najbardziej przypadł krzykliwy, żółty kostium z lycry z charakterystycznym wzorem frytek – ulubionym jedzeniem Ameryki. Nic dziwnego! W końcu jest w nim to, czego gwiazda szuka w modzie: humor, oryginalność i kobiecy styl w stylu kultury pop.

Materiały Prasowe
Materiały Prasowe
Reklama