Warszawa
Reklama

Stylowe plażowanie za niewielką ceną

27 maja 2011, 13:00
Stylowe plażowanie za niewielką ceną
Media
W tym sezonie w ofercie marki MOODO po raz pierwszy pojawiły się… kostiumy kąpielowe. Dominującymi deseniami są modne w tym sezonie kropki i paski w wielu letnich, energetycznych kolorach. Przewodzi linia marynistyczna, czyli zestawienia bieli, granatu i czerwieni. „Góry” kostiumów – w większości wiązane na szyi – przywodzą na myśl stylizację z lat 50. Z kolei osobne paski u „dołów” bikini są nawiązaniem do stylizacji lat 70. Kolekcja kostiumów Moodo to najnowsze trendy w bardzo dziewczęcym wydaniu. Oprócz ciekawych fasonów stroje zachęcają też przystępnymi cenami. Oba elementy kosztują niecałe 60 zł. Tego lata można zatem stylowo plażować za niewielką cenę.

Powiązane

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama