Projektanci zwariowali na punkcie kwiatów. Znajdziesz je przypięte do ubrań, pościeli i obrusów. Pies sąsiada nosi kwiatową obrożę, a jego pan wyhaftowane różami buty. Objadasz się pralinkami? Obowiązkowo w kształcie kwiatów!

Reklama

Jeśli ślub, to pachnący i słodki. Alberto Dell’Orto zaprojektował suknię z płatków róż, a Elisabetta Cardani obszyła ją gardeniami, liliami, pachnącym groszkiem i różami. Coś dla nowoczesnej panny młodej! Kreacja z zielonych liści od Paoli Corsini. Projektant Michele Zaurino proponuje krótką, uszytą z orchidei sukienkę w stylu lat 70. Do niej pasuje długi, gładki welon.
Spódnica z gipsówki, gorset z róż to pomysł Luci Sacchi. Jesteś wstydliwa? Zakryj się różami, ułożonymi w geometryczne wzory od Partner & Flower Design.
Romantycznie, pastelowo i tiulowo… tak ślub wyobraża sobie Tearose Interiors. Dla panien młodych zaprojektował płaszcz z bluszczu.

Suknie z kwiatów zaprezentowano podczas zeszłorocznych targów mody ślubnej "Sì Sposaitalia Collezioni" oraz targów wnętrzarskich (Salone del Mobile) w Mediolanie.


(Źródło: Biuro Kwiatowe Holandia, sposaitaliacollezioni.it)