Inne
Reklama

Jeżeli nie jesteś druhną, masz właściwie wolną rękę w wyborze kreacji. Pamiętaj jednak o najważniejszej zasadzie - ten dzień należy do panny młodej. Dla niej zarezerwowana jest biel, poza tym to ona ma być gwiazda wieczoru. Jeżeli zdecydujesz się na suknię strojną i kosztowną, możesz ją po prostu przyćmić. A to niewybaczalny błąd!

Dlatego na ślub powinnaś wybrać coś atrakcyjnego, ale bez przesady. Latem dozwolone są wszystkie kolory, jednak wielu uważa, że na tego typu ceremonię nie powinno się przychodzić na czarno,. Jednak ta barwa odpowiednio doprawiona dodatkami zmienia charakter z żałobnego na ultraelegancki - zatem wielbicielki klasyki nie muszą się martwić.

LADY IN RED

Seksowna czerwień to kolor zabawy i miłości. Bardzo odpowiedni na ślub, pasuje i brunetkom, i blondynkom, i rudzielcom. Sukienka jest na tyle strojna, że właściwie nie wymaga biżuterii - wystarczą kolczyki oraz bransoletka lub dyskretny pierścionek.

Inne

Sukienka, Orsay, 129 zł; czerwone szpilki 155 zł (www.butyk.pl); czerwone pantofle Venezia, 329 zł; kopertówka Kazar, 299 zł.

RÓŻOWO-LANDRYNKOWO

Jeśli chcesz wyglądać dziewczęco, powinnaś wybrać róż. Lekko przyszarzały odcień ładnie współgra z opaloną skórą. Proponujemy trzy suknie w tej uroczej barwie - na każdą kieszeń.

Inne

Suknia (1) s. Olivier, 479 zł; suknia (2) Orsay, 169 zł; sukienka (3) Simple, 699 zł; szare szpilki, 155 zł (www.butyk.pl); kopertówka Kazar, 249 zł; perły, Nordstrom, 289 dolarów.

KLASYCZNIE-FANTASTYCZNIE

Najbezpieczniejszym połączeniem jest biel z czernią. W takiej formie ten smutny kolor nikogo na pewno nie będzie raził. A sukienkę z pewnością założysz jeszcze nie raz przy innej okazji.

Inne

Sukienka (1) GaPa Fashion, 699 zł; (2) Deni Cler, 1990 zł; sandały Clarks, 325 zł; pantofle Venezia, 399 zł; bransoletka Kapp Ahl, 39,90 zł.

W SZKOLNYM MUNDURKU (Z MAŁYM PAZURKIEM)

Granat kojarzy się raczej ze szkolną akademią niż z przyjęciem, ale to w końcu nieco mniej nobliwy brat czerni. Jest od niej mniej zobowiązujący, a przy tym bardzo lubi dodatki w wielu barwach - także tych mocno szalonych!

Sukienka Top Secret, 109, 90 zł; granatowe pantofle Venezia, 379 zł, kopertówka Venezia, 389 zł; amarantowe pantofle, Venezia, 429 zł; kopertówka Venezia, 269 zł.
__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Prezenty na miarę nowoczesnje panny młodej
>>> Jak obliczyć koszt ślubu i wesela
>>> W czym do ślubu cywilnego