Inne
Reklama
Inne

Skąpe bikini w przypadku niejednej z nas absolutnie nie wchodzi w grę. A to lata nie te, a to niedawna ciąża czy chociażby kilogramy po ciąży dawnej wciąż niezrzucone… Przyznajemy, nie mamy figury modelek. Dlatego po kostium nie udamy się do popularnej sieciówki, tylko bardzo starannie wybierzemy taki model, który podkreśli walory krągłej sylwetki, a jednocześnie zatuszuje jej wady. Bo przecież żadna z nas nie zamierza zepsuć sobie urlopu tylko dlatego, że gabaryty ikony kobiecości Marilyn Monroe zostały bezpodstawnie zastąpione płaską klatka piersiową Kate Moss! Prawda?

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ

Zazwyczaj nadwaga objawia się obfitym biustem. To akurat plus. Oczywiście, jeżeli wiesz, jak go eksponować! Leżący w workowatym kostiumie w okolicach pępka na pewno nie jest twoim marzeniem! Dlatego wybierając kostium kąpielowy, zwróć szczególną uwagę na stanik. Powinien być usztywniany i solidny, by piersi były przed tobą, a nie na tobie.

Pulchne kobiety mają zazwyczaj wystające brzuszki. Dlatego kostiumy dla pań w rozmiarze XL to wyzwanie dla producentów – któremu zazwyczaj udaje im się podołać. Jak? Sztuczkami. Strój kąpielowy dla ciebie musi optycznie wyszczuplać. Można to uzyskać umiejętnie dobraną aplikacją czy chociażby krojem zbierającym tłuszczyk i utrzymującym go w ryzach – coś jak bielizna wyszczuplająca.

Biodra to kompleks wielu z nas, także tych szczupłych. Krąglejsze kobiety często z niechęcią podchodzą do pokazywania pupy obciągniętej jedynie lycrą. By czuć się komfortowo, unikaj więc mocno wyciętych strojów, wybieraj takie, które krojem zbliżają kostium do spodenek. Możesz także skusić się na spódniczkę. To kobiece, a do tego pomaga poprawić proporcje sylwetki, która przy obnażonych, bladych w pierwszych dniach urlopu nogach może wyglądać masywniej niż zwykle.

CZYLI...

Podsumujmy: szukasz kostiumu z dobrze wyprofilowanym stanikiem, dzięki któremu twoje piersi będą przypominały rozkoszne jabłuszka, z optycznym „wysmuklaczem” w talii oraz odpowiednio wyciętym dołem.

I nie waż się w takim modelu spędzić całego urlopu w szortach i T-shircie.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz kolekcję biżuterii Joli Rutowicz
>>> Gdzie jeszcze można nosić perły?
>>> Niech wiatr podwieje ci spódnicę...