Królował zdecydowanie chabrowy odcień niebieskiego. Jest to jeden z hitów nadchodzącego sezonu. Pamiętały o tym Kasia Cichopek, Anna Guzik i Kasia Zielińska. Joanna Jabłczyńska także wybrała barwę tych polnych kwiatów, zadbała także, by i fason jej kreacji był supermodny – góra jej sukni układała się asymetrycznie.

Reklama

Jak zwykle oryginalnie zaprezentowała się Ewelina Flinta. Laureatka Telekamery w kategorii muzyka miała na sobie niekonwencjonalną suknię w kolorze szarym. Ciekawym akcentem oprócz asymetrycznej góry był kwiat spinający suknię na ramieniu piosenkarki. Kolejna laureatka Marta Żmuda-Trzebiatowska wybrała dla siebie ognistą czerwień - z korzyścią.

Ulubienica publiczności Magda M., czyli Joanna Brodzik, znów zaskoczyła wszystkich oryginalnym strojem. Zadbała, by i makijaż nie odstawał od niekonwencjonalnej kreacji. Na gali pojawili się także Cezary Pazura i jego najnowsza zdobycz 21-letnia Edyta Zając. Matka nienarodzonego dziecka aktora założyła nietuzinkowa koronkową suknię bez ramiączek, czym skutecznie i zamierzenie dodała sobie kilka lat. Która kreacja podoba się Wam najbardziej?

Najpier obejrzyj zdjęcia, które są tutaj , a potem zagłosuj w naszej sondzie!

>>> Wybierz również miss polskiej polityki