42-letnia gwiazda filmu "Szefowie wrogowie" oraz 40-letni aktor i scenarzysta wybrali się przed kilkoma dniami na wakacje na Hawaje. Para najwyraźniej skupia się teraz jednak nie tylko na wypoczynku. "Długo rozmawiali o ślubie i założeniu rodziny" - zdradził znajomy Aniston i Theroux. "Jennifer już nie może się doczekać kolejnego etapu swojego życia i wie, że teraz nadszedł na to czas" - dodał.

Reklama

Nowy partner Aniston, który w marcu po 14 latach rozstał się z aktorką i kostiumograf Heidi Bivens, podobno także pragnie już zostać ojcem. "Oboje chcą, aby to nastąpiło już niedługo" - potwierdziła inna osoba z otoczenia pary.

Wygląda też na to, że mająca obsesję na punkcie zdrowego stylu życia Aniston, zaczęła już przygotowywać się do zajścia w ciążę. Na czas pobytu na Hawajach gwiazda wynajęła prywatnego kucharza i codziennie przez 45 minut ćwiczy jogę. "Jennifer oczyszcza swój organizm" - wyjaśnił znajomy aktorki.

Przyjaciół Aniston nie dziwi fakt, że aktorka zdecydowała się na dziecko z Theroux. "Jen nie była tak w nikim zakochana od czasu Brada" - powiedziała osoba z kręgu aktorki odnosząc się do jej małżeństwa z gwiazdorem Hollywood, Bradem Pittem. Para rozstała się 2005 roku po pięciu latach. Od tamtej pory Aniston spotykała się m.in. z aktorem Vincem Vaughnem i muzykiem Johnem Mayerem.

"Ich związek nabiera tempa, ale oboje wiedzą, że to co czują do siebie jest wyjątkowe i inne niż ich dotychczasowe relacje" - wyjaśnił przyjaciel Aniston i Theroux.