Sztuka Yogi polega na wzajemnym „połączeniu” ciała, duszy i umysłu. Seksowna kobieta, która ją praktykuje czuje silną energię wewnętrzną dającą poczucie atrakcyjności i piękna. Energia ta nazwana jest „Shri” i pozwala wyzwolić kobiecość i seksualność oraz dogłębnie poznać swoje wewnętrzne „ja”.

Reklama

Seksowna kobieta jest w stanie sprawić, aby jej ciało w całości doświadczyło trudów pozycji jakie osiąga się w Yodze. W rezultacie staje się ono gibkie i elastyczne co pozwala na większą koncentrację i zrelaksowanie się. Reakcją, którą wywołuje Shri, jest także naturalny blask i ostrożność. Ruchy kobiety stają się dzięki temu delikatniejsze, powolne i bardziej dystyngowane. Panie od lat ćwiczące Yogę twierdzą, że pozwala im ona nawiązać łatwiejszy kontakt z innymi ludźmi, co skutkuje, iż są postrzegane jako bardziej przyjazne, a ty samym atrakcyjniejsze.

Podsumowując, kobieta żyjąca z Yogą za pan brat wyglądają młodziej, niż ich rówieśniczki, ponieważ tak się czuje. Jest bardziej wysportowana, ma smuklejsze ciało i logiczniejsze myślenie, co decyduje o jej seksualności.